Koczkás Gyula: Ember és tudománya. Budapest, É.N., Béta Irodalmi Rt. Kiadói félvászon, 145 p. A borítója kopottas. Az elülső előzéklap hiányzik! Az 5. oldalon tollal bejegyzés!
Ila László két könyve:
Windows.Idősebbek is elkezdhetik. Bp., 2003, Panem. Kiadói papírkötés. Szép állapotban.
Word for Windows. Idősebbek is elkezdhetik. Bp., 2003, Panem. Kiadói papírkötés. Szép állapotban.
Vegyes műszaki könyvek, 2 db:
Balogh Arthur: Az autómogástan elemei. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói papírkötés.
Gyovai Ernő: Traktorgenerátorok. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
Farkass Kálmán: A sík területen fekvő és vízfolyásoktól távoleső hazai városok csatornázása. Bp., 1898, Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. 71 p. Korabeli félvászonkötésben. A Magyar Mérnök Egylet aranyéremmel kitüntetett pályaműve 1896-ban. Ritka!