Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 356

Hargittai Péter, Kaszanyiczki László: Win32 API. Windows programozóknak. Bp., 2000, LSI Oktatóközpont a Mikroelektronika Alkalmazások Kultúrájáért Alapítvány. Kiadói papírkötés.
15964.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Bancsi Péter: Opel. Híres autómárkák. Nyíregyháza, 2011, Nagykönyv kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15965.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15966.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Rudolf Schwarz: Technisches Taschenlexikon. Wien, é.n., Szerzői kiadás. Átkötött egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti képpel illusztrálva.
15967.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15968.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15969.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15970.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15971.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15972.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15973.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15974.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. V. Stuttgart, é.n., Franckhsche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
15975.

Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. V. Stuttgart, é.n., Franckh'sche Verlagshandlung, 4+192 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. Ex libris bélyegzővel. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft