https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 356

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - ösztön - sors. Első kiadás. Bp., 1948, Új Idők Irod. Int. 286 p. 8 t. Számos szövegközti ábrával. Kiadói félvászonkötésben.
15928.

Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - ösztön - sors. Első kiadás. Bp., 1948, Új Idők Irod. Int. 286 p. 8 t. Számos szövegközti ábrával. Kiadói félvászonkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
3
Dr. Sós József: A gyakorló orvos laboratóriuma. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói picit sérült egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15929.

Dr. Sós József: A gyakorló orvos laboratóriuma. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói picit sérült egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Irmédi dr.-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Bp., 1941, Hornyánszky. Kiadói papír kötésben.
15930.

Irmédi dr.-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Bp., 1941, Hornyánszky. Kiadói papír kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
5
cca 1910, Miként óvjuk egészségünket? Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
15931.

cca 1910, Miként óvjuk egészségünket? Budapest, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Insel Bücherei sorozat két kötete (Nr. 213.,351.):  Das kleine Buch der Tropenwunder. Das kleine Buch Schmetterlingsbuch. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, színes egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven./ Two books from the series of Insel Bücherei.(Nr. 213.,351.) Paperbinding, with colourfull illustrations, in German language.
15932.

Insel Bücherei sorozat két kötete (Nr. 213.,351.): Das kleine Buch der Tropenwunder. Das kleine Buch Schmetterlingsbuch. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, színes egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven./ Two books from the series of Insel Bücherei.(Nr. 213.,351.) Paperbinding, with colourfull illustrations, in German language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
7
Insel Bücherei sorozat három kötete (Nr. 269., 281., 316.):  Das kleine Blumenbuch., Das Kleine Baumbuch., Das Kräterbuch. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, színes egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven./ Three books from the series of Insel Bücherei.(Nr. 269., 281., 316.) Paperbinding, with colourfull illustrations, in German language.
15933.

Insel Bücherei sorozat három kötete (Nr. 269., 281., 316.): Das kleine Blumenbuch., Das Kleine Baumbuch., Das Kräterbuch. Leipzig, é.n., Insel-Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, színes egészoldalas illusztrációkkal, német nyelven./ Three books from the series of Insel Bücherei.(Nr. 269., 281., 316.) Paperbinding, with colourfull illustrations, in German language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
7
Fülöp Zsigmond dr. (szerk.):Természettudományi műszótár. Budapest, 1923, Dick Manó. Modern egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel, a címlapon Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével és Padányi Gulyás Gyula tulajdonosi névbejegyzésével, dátumozással.
15934.

Fülöp Zsigmond dr. (szerk.):Természettudományi műszótár. Budapest, 1923, Dick Manó. Modern egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel, a címlapon Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével és Padányi Gulyás Gyula tulajdonosi névbejegyzésével, dátumozással.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások.
15935.

Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Benda Jenő: Ábrázoló geometria. Építő Munkavezetők Könyvtára XXIII-XXV. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapest, 1910, Ifj. Nagel Ottó. Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, szövegközti illusztrációkkal.
15936.

Benda Jenő: Ábrázoló geometria. Építő Munkavezetők Könyvtára XXIII-XXV. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapest, 1910, Ifj. Nagel Ottó. Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, szövegközti illusztrációkkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4
Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Javított gerincű papírkötésben, viseltes borítóval, de belül jó állapotban.
15937.

Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Javított gerincű papírkötésben, viseltes borítóval, de belül jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Bommeli, R.: Die Geschichte der Erde I. Wie Berg und Tal entstehen. Kurzer Abriß der dynamischen Geologie. Stuttgart, 1911, I. H. W. Dietz (Kleine Bibliothek 15.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15938.

Bommeli, R.: Die Geschichte der Erde I. Wie Berg und Tal entstehen. Kurzer Abriß der dynamischen Geologie. Stuttgart, 1911, I. H. W. Dietz (Kleine Bibliothek 15.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Alexandra Parsons: Csudálatos madarak. Fordította Herczeg Éva. Bp., 1990, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Barry Clarke: Csudálatos békák. Fordította Korsós Zoltán. Bp., 1991, Park. Kiadói kartonált
15939.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Alexandra Parsons: Csudálatos madarak. Fordította Herczeg Éva. Bp., 1990, Park. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes borítóval. Barry Clarke: Csudálatos békák. Fordította Korsós Zoltán. Bp., 1991, Park. Kiadói kartonált

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
5

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz