Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv 2 kötete;
Szőts Gyula (szerk.):Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv V. Budapest, 1939, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés, 272 p.
Dr. Marinovich László - Szőts Gyula - Dr. Margittai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, M. Kir. Külkereskedelmi Hivatal. Kiadói félvászon kötés,358 p.
A borítók kopottasak. A címlapokon tulajdonosi névbejegyzés.
Illustrirtes Buch der Patiencen. I. 60 Patience-Spiele mit Abblidungen zur Veranschaulichung der Lage der Karten. Breslau, é.n, I. U. Kern. Kiadói kopottas, foltos, egészvászon kötés, foltos lapokkal.
Der Baum der Liebe. Liebesseufzer auf Neuruppiner Bilderbogen. Szerk.: Riedel, Lisa - Hirte, Werner. Berlin, 1982, Eulenspiegel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Alexy E(lza): A siker és a boldogulás titka. Budapest, é.n., Magyar Könyvkiadó. Tizedik. Kiadói papírkötés, kissé szakadt papírborítóval, ceruzás aláhúzásokkal, egy-két oldal sarkán szamárfülekkel.