Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 356

Móra Ferenc Munkái Jubileumi Díszkiadás két kötete:  Beszélgetés a ferdetoronnyal. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel. Véreim. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
16037.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16038.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16039.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16040.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16041.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16042.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16043.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Ben Byön Deloc: Az ember részei. h.n., 2003, Kalkuter. Kiadói kartonált papírkötés.
16044.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16045.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16046.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16047.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Vegyes számítástechnikai könyvtétel, 4 db:  Farkas Ernő: PC-szótár. Szerk.: Jakab Ágnes. Alaplap Könyvek 7. Debrecen, 1993, Cédrus Kiadó. Kiadói papírkötés. Mi micsoda magyarul a számítástechnikában. Szerk.: Kis Ádám. Bp., 19869, Tömegkommunikációs Kutatóközpont. Kiadói papírkötés.  Számítástechnikai Kisszótár. Diák-Kiskönyvtár. Szerk.: Mrsán Zoltán. Diáktéka kiadó. Kiadói papírkötés.  Vezetési, szervezési, információs, és számítástechnikai értelmező szótár. Bp., 1974, KGM MTTI. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16049.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: