Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron Tételek száma: 356
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1510707
16037
300
100
Books and Documents with low starting prices
Móra Ferenc Munkái Jubileumi Díszkiadás két kötete:
Beszélgetés a ferdetoronnyal. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.
Véreim. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel. 1252091
16038
300
100
Florian: Galatée. Estelle. Deux pastorales. Bp., 1828, Hartleben. Korabeli amatőr papírkötésben.
Az előzéklap hiányzik. 1316587
16039
300
100
Kandler János dr.: Törések és ficamok. Függelék: A sebkezelés. Budapest, 1929, Stephaneum. Kiadói papír kötésben. Néhány lapszél foltos 1222585
16040
300
100
George Bernard Shaw: Szent Johanna. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói, kopottas nyl-kötésben, védődobozában. Számozott (226.) példány! 1427707
16041
300
100
Mikes Kelemen törökországi levelei. Magyar Remekírók. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas gerinccel, foltos borítóval, ceruzás bejegyzésekkel. 1426338
16042
300
100
Augustino Lehmkuhl: Compendium Theologiae Moralis. Freiburg, 1886, Herder. Átkötött picit kopott félvászon kötés, latin nyelven. / Half-linen-binding, in latin language. 1222327
16043
300
100
Anatole France: A vörös liliom. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nyl-kötéssel. Számozott (154.) példány! 1499157
16044
300
100
Ben Byön Deloc: Az ember részei. h.n., 2003, Kalkuter. Kiadói kartonált papírkötés. 1429159
16045
300
100
Erdélyi József: Villám és virág. Versek. Budapest, é.n. (1941), Turul, 268 p. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel, picit foltos borítóval. Első kiadás. 1217605
16046
300
100
Orbók Attila: Páris élete. Bp., 1927. Stádium. 245 p.
A borítót Byssz Róbert festette, a fejléceket Pérely Imre rajzolta. A többi illusztráció Dobay Székely Andor, Rónay Kázmér, Vaszary Gábor és Vértes Marcell munkája. A szerző dedikációjával Endrődi Béla írónak: Endrődi Bélának nagy szeretettel és igaz barátsággal: Orbók Attila. Kiadói papírkötésben, a gerinc pótolt, javított. 1237336
16047
300
100
Pierre Ronsard verseiből. Fordította Pál Endre. Bp., 1941, Officina. Kiadói papírkötésben. 1529778
16049
300
100
Vegyes számítástechnikai könyvtétel, 4 db:
Farkas Ernő: PC-szótár. Szerk.: Jakab Ágnes. Alaplap Könyvek 7. Debrecen, 1993, Cédrus Kiadó. Kiadói papírkötés.
Mi micsoda magyarul a számítástechnikában. Szerk.: Kis Ádám. Bp., 19869, Tömegkommunikációs Kutatóközpont. Kiadói papírkötés.
Számítástechnikai Kisszótár. Diák-Kiskönyvtár. Szerk.: Mrsán Zoltán. Diáktéka kiadó. Kiadói papírkötés.
Vezetési, szervezési, információs, és számítástechnikai értelmező szótár. Bp., 1974, KGM MTTI. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: