https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 356

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp. 1943.) Athenaeum. 90 l. 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. Aláírt, számozott (83 sz.) példány. Kiadói illusztrált félvászon kötésben....
16025.

Mécs László: Anya kell! Versek lányokról és anyákról. (Bp. 1943.) Athenaeum. 90 l. 8 t. (színes). A rajzokat Végh Gusztáv készítette. Aláírt, számozott (83 sz.) példány. Kiadói illusztrált félvászon kötésben....

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
6
Insel Bücherei sorozat 5 kötete (Nr. 56., 95., 164., 559., 1027.): Ein kurzweilig lesen vom Till Ulenspiegel, Hans Holbein d. J. bildnisse, Chinesische Holzschnitte, Griechische Münze Siziliens, Meroitische Kleinkunst. Lipcse, Insel Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, német nyelven. / Five pieces of the series of Insel Bücherei. Paperbinding, in German lanaguae.
16026.

Insel Bücherei sorozat 5 kötete (Nr. 56., 95., 164., 559., 1027.): Ein kurzweilig lesen vom Till Ulenspiegel, Hans Holbein d. J. bildnisse, Chinesische Holzschnitte, Griechische Münze Siziliens, Meroitische Kleinkunst. Lipcse, Insel Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, német nyelven. / Five pieces of the series of Insel Bücherei. Paperbinding, in German lanaguae.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
11
Közgazdasági helyesírási szótár. Szakszavak, kifejezések, szókapcsolatok, és rövidítések gyűjteménye. Szerk.: Bárányné Szabadkai Éva, Mihalik István. Bp., 2002, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
16027.

Közgazdasági helyesírási szótár. Szakszavak, kifejezések, szókapcsolatok, és rövidítések gyűjteménye. Szerk.: Bárányné Szabadkai Éva, Mihalik István. Bp., 2002, Tinta. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4
Mark Twain: Tamás urfi kalandjai. Átdolgozta Zigány Árpád. Ifjusági Könyvtár 2. Budapest, , Pallas Irodalmi és Nyomdai RT. Kiadói keménypapír kötés, 183 p. A borítója kopott, a gerince sérült.
16028.

Mark Twain: Tamás urfi kalandjai. Átdolgozta Zigány Árpád. Ifjusági Könyvtár 2. Budapest, , Pallas Irodalmi és Nyomdai RT. Kiadói keménypapír kötés, 183 p. A borítója kopott, a gerince sérült.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Kleist, Heinrich von: Amphitryon. Vígjáték Moliere nyomán. Fordította Szabó Lőrinc. Bp., 1939, Singer és Wolfner. 97 p. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány.
16029.

Kleist, Heinrich von: Amphitryon. Vígjáték Moliere nyomán. Fordította Szabó Lőrinc. Bp., 1939, Singer és Wolfner. 97 p. Kiadói papírborítóban. Körülvágatlan példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Somlyó György: Kérdés és felelet. Tanulmányok. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
16030.

Somlyó György: Kérdés és felelet. Tanulmányok. Budapest, é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Szűcs Ádám: Hogyan készül a rajzos film? Technikai Zsebkönyvtár. (Huszonnégy rajzos és tizenhat fényképezett ábrával). Bp., é.n., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben.
16031.

Szűcs Ádám: Hogyan készül a rajzos film? Technikai Zsebkönyvtár. (Huszonnégy rajzos és tizenhat fényképezett ábrával). Bp., é.n., Németh József Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Nagy Sándor: Könny és mosoly. A címlap a szerző linómetszetével díszítve, Hajduhadház, 1926. Törekvés nyomda. Kiadói papírkötésben 82p. Kissé megviselt állapotban
16032.

Nagy Sándor: Könny és mosoly. A címlap a szerző linómetszetével díszítve, Hajduhadház, 1926. Törekvés nyomda. Kiadói papírkötésben 82p. Kissé megviselt állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Horn József: A közgazdasági és társadalmi ismeretek tanító- és tanítónőképző-intézetek számára. Bp., 1937. Franklin, 152 l. Kiadói papírkötésben. A szerző dedikációjával. Dr. Huszka János miniszteri o. tanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. IX 30. Dr. Horn József
16033.

Dr. Horn József: A közgazdasági és társadalmi ismeretek tanító- és tanítónőképző-intézetek számára. Bp., 1937. Franklin, 152 l. Kiadói papírkötésben. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri o. tanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. IX 30. Dr. Horn József"

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
4
Wilhelm Busch: Maler Klecksel. Rudolfstadt, é.n. [1960], Griefenverlag, 69 p. Német nyelven. Kiadói félvászon kötés. Számos humoros szövegközti illusztrációval, karikatúrával. / Linen-binding, in german language.
16034.

Wilhelm Busch: Maler Klecksel. Rudolfstadt, é.n. [1960], Griefenverlag, 69 p. Német nyelven. Kiadói félvászon kötés. Számos humoros szövegközti illusztrációval, karikatúrával. / Linen-binding, in german language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Varsányi István: Lengyel-magyar, magyar-lengyel kisszótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1958-1959, Terra. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt borítóval, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, szakadozott melléklettel.
16035.

Varsányi István: Lengyel-magyar, magyar-lengyel kisszótár. Kisszótár sorozat. Bp., 1958-1959, Terra. Kiadói egészvászon kötés, kissé megviselt borítóval, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapszélekkel, szakadozott melléklettel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Iglói Endre, Jagusztin László: Poétikai és irodalomtörténeti fogalmak. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, orosz és magyar nyelven.
16036.

Iglói Endre, Jagusztin László: Poétikai és irodalomtörténeti fogalmak. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, orosz és magyar nyelven.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz