Insel Bücherei sorozat 5 kötete (Nr. 56., 95., 164., 559., 1027.): Ein kurzweilig lesen vom Till Ulenspiegel, Hans Holbein d. J. bildnisse, Chinesische Holzschnitte, Griechische Münze Siziliens, Meroitische Kleinkunst. Lipcse, Insel Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, német nyelven. /
Five pieces of the series of Insel Bücherei. Paperbinding, in German lanaguae.
Mark Twain: Tamás urfi kalandjai. Átdolgozta Zigány Árpád. Ifjusági Könyvtár 2. Budapest, , Pallas Irodalmi és Nyomdai RT. Kiadói keménypapír kötés, 183 p. A borítója kopott, a gerince sérült.
Wilhelm Busch: Maler Klecksel. Rudolfstadt, é.n. [1960], Griefenverlag, 69 p. Német nyelven. Kiadói félvászon kötés. Számos humoros szövegközti illusztrációval, karikatúrával. / Linen-binding, in german language.