Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy Társaság. Sérült, szakadt kiadói papírkötésben, 244 p. Felvágatlan példány! A lapszélek piszkosak.
A Petőfi Társaság költőinek antológiája. Összeállították Gáspár Jenő és Havas István. Budapest, 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel. Jó állapotban.
Uhrin Benedek két könyve:
Elnézést kérek, ez kabaré. Győr, 1993, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
A római táncmulatság. Győr, 1991, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
Hugo Victor: A nevető ember I-IV. Fordította: Németh Andor. Bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Az Ismertető tanulmányt írta Pünkösti Andor. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
Hugo Victor: Izlandi Han I-II. Egy halálraitélt utolsó napja. Claude Gueux. Fordította: Németh Andor, Csillay Kálmán, Sztrokay Kálmán. Illusztrálta Jaschik Álmos. Hugo Victor összes regényei és elbeszélései. Bp., én., Christensen és Társa Gutenberg Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.