Angol rajzok és akvarellek a XIX. századból. Kiállítás a birminghami Városi Múzeum és Képtár gyűjteményéből. Szerk.: Szabó Katalin. Fordította: dr. Visyné Stóbl Éva. Bp., 1993, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
Works on Paper, from the C. Mayorkas Collection. Bograshov Gallery. Tel Aviv, 1987, Bograshov Gallery. Kiadói papírkötés, angol és héber nyelven. Aviva Uri. Itzhak Danziger, Raffi Lavie, Yehezekel Streichman, Igael Tumerkin./ Paperbinding, in English and Hebrew language.
Hankó Vilmos, Szterényi Hugó (Szerk.): Természettudományi Olvasmányok I. Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.
Alexis Carrel: Orvosok, kuruzslók, eretnekek. Francia orvosok tanulmányai az orvostudomány időszerű kérdéseiről. Fordította: Dr. Révay József. Budapest, 1947, Révai. Kiadói félvászonkötés, kiadói papírborítóban, 331 p. A papírborítója kicsit szakadozott.
H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Budapest, 1938, Dante. Kiadói egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, némileg sérült kötéssel.
Wilhelm Bölsche: Von Drachen und Zauberküsten. Abenteuer aus dem Kamps mit dem Unbekannten in der Natur. Jena, 1925, Eugen Diedrichs. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér képekkel és egy térképpel illusztrálva, német nyelven. /
Linen-binding, in german language.