Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 356

Angol rajzok és akvarellek a XIX. századból. Kiállítás a birminghami Városi Múzeum és Képtár gyűjteményéből. Szerk.: Szabó Katalin. Fordította: dr. Visyné Stóbl Éva. Bp., 1993, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés.
15892.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Works on Paper, from the C. Mayorkas Collection. Bograshov Gallery. Tel Aviv, 1987, Bograshov Gallery. Kiadói papírkötés, angol és héber nyelven. Aviva Uri. Itzhak Danziger, Raffi Lavie, Yehezekel Streichman, Igael Tumerkin./ Paperbinding, in English and Hebrew language.
15893.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Bardon Alfréd. Bp., 1975, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szövegközti illusztrációkkal, és fekete-fehér fotókkal.
15894.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Vegyes lexikon tétel, 3 db:  Esztéteikai kislexikon. Szerk.: Szerdahelyi István, Zoltai Dénes. Bp., 1972, Kossuth. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. Filozófiai kislexikon. Szerk.: Szigeti Györgyné, Vári Györgyné, Volczer Árpád. Bp., 1973, Kossuth. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval. David A. Statt: Pszichológiai kisenciklopédia. Bp., 1994, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
15895.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15896.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Hovelacque, André: La rectum et sa gaine: quatre planches danatomie. Párizs, 1935, Gaston Doin. Francia nyelvű anatómiai ismertető füzet, rövid bevezetővel, 8 db nagyméretű ábrával. Papírkötésben, jó állapotban.
15897.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15898.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15899.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Budapest, 1938, Dante. Kiadói egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, némileg sérült kötéssel.
15900.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15901.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Dr. Kisfaludy Pál: A rák felismerése és kezelése Bp., 1940, Novák Rudolf. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
15902.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Wilhelm Bölsche: Von Drachen und Zauberküsten. Abenteuer aus dem Kamps mit dem Unbekannten in der Natur. Jena, 1925, Eugen Diedrichs. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér képekkel és egy térképpel illusztrálva, német nyelven. /  Linen-binding, in german language.
15903.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft