Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron Tételek száma: 356
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1429344
16001
300
100
Books and Documents with low starting prices
Dr. Ravasz László: Gondolatok. Budapest, 1922, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés. Megviselt, sérült, hiányos gerinccel, foltos, kopott borítóval, és sérült kötéssel. 1529855
16002
300
100
Jürgen Graupmann: Tabuk kislexikona. Fordította Reviczky Béla. Bp.,1999, Athenaeum. Kiadói papírkötés. 1510891
16003
300
100
Francis Brett-Young: Med. univ. Dr. Bradley. Fordította Ruzitska Mária. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. 1431310
16004
300
100
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt. 1431312
16005
300
100
Szabó Pál: Isten malmai. Budapest, é.n. , Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, picit kopott borítóval. 1410309
16006
300
100
Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Budapest, 1935, Vajda János Társaság. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt állapotban. 1443897
16007
300
100
Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval. 1372032
16008
300
100
Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Budapest, 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. Jó állapotban. 1183420
16009
300
100
Bosnyák Sándor (szerk.):A néphagyomány vonzásában. Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papír kötésben. 1457631
16010
300
100
Blaskó Mária: Giling-galang. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1944, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban. 1320679
16011
300
100
Pünkösti Andor: Isten elzüllött gyermeke. Bp., 1933, Káldor. 125 p. Kiadói papírkötésben. 1526053
16012
300
100
Thomas Mann: A Buddenbrook-ház I-III. Egy család alkonya. Fordította Lányi Viktor. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: