16001.
300. Lezárult gyorsárverés
Könyvek és papÃrrégiségek rendkÃvül alacsony kikiáltási áron
100 Ft
Dr. Ravasz László: Gondolatok. Budapest, 1922, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói papÃrkötés. Megviselt, sérült, hiányos gerinccel, foltos, kopott borÃtóval, és sérült kötéssel.