Benda Jenő: Ábrázoló geometria. Építő Munkavezetők Könyvtára XXIII-XXV... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/300/kategoriak~Konyvek/Konyvek-es-papirregisegek-rendkivul-alacsony-kikialtasi-aron~200017/Benda-Jeno-Abrazolo-geometria-Epito-Munkavezetok-Konyvtara-XXIII-XXV-Szerk-Jakabffy-F~II1445432
1445432
15936
300
100
Books and Documents with low starting prices
Leírás: Benda Jenő: Ábrázoló geometria. Építő Munkavezetők Könyvtára XXIII-XXV. Szerk.: Jakabffy Ferenc. Budapest, 1910, Ifj. Nagel Ottó. Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, szövegközti illusztrációkkal.
: ttg