15978.
300. Lezárult gyorsárverés
Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron
100 Ft
Pálosy Éva: Fiúk, akarni kell! Ifjúsági elbeszélés. Illusztrálta Makkos-Helyey Pál. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztráva.