15986.
300. Lezárult gyorsárverés
Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron
100 Ft
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó, 268 p. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincén a műbőr kopott.