15991.
300. Lezárult gyorsárverés
Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron
100 Ft
Nogáll János: Szent halmok. Épületes könyvtár III. könyv. Pest, 1863, Első Magyar Egyesületi Könyvnyomda (Fanta és társai). Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, sérült előzéklappal, és címlappal, foltos lapokkal.