Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Németh Béla: Szőnyi utca , Olaj, farost, jelzett, keretben, hátoldalán autográf sorokkal 28x48 cm
10553.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Németh Béla: Tánc, Olaj, farost, jelzett, keretben, hátoldalán autográf sorokkal 29x58 cm
10554.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

10555.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Nolipa István Pál (1907-1986): Táj tanulmány. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett a hátoldalán. 22,5x33,5 cm.
10556.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Novák Lajos (1927-1989): Trágyahordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x38 cm
10557.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Krisztus. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 12x7 cm
10558.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nyári Lóránt (1928-1982): Tatai tó. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm, üvegezett fakeretben,
10559.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Nyergesi János (1895-1982): Táj, háttérben házakkal, 1930. Szén, papír, jelezve középen lent. Hajtásnyommal. 29,5x22,5 cm.
10560.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Olajos György (1953-): Kisördögök. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/15), 86×60 cm.
10561.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Olajos György (1953-): Vágyak söprése. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/15), 90×58 cm.
10562.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Olbert Mariann (1973-), 2 db rajz: Férfi aktok. Ceruza, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Egyiken kisebb szakadással. 35x25 és 29x25 cm
10563.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Olbert Mariann (1973-): Gyulai vár. Akvarell, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 17x23 cm
10564.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft