Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3352756
10553
494
4800
Németh Béla: Szőnyi utca , Olaj, farost, jelzett, keretben, hátoldalán autográf sorokkal 28x48 cm 3352753
10554
494
4800
Németh Béla: Tánc, Olaj, farost, jelzett, keretben, hátoldalán autográf sorokkal 29x58 cm 3164960
10555
494
44000
Németh György (1888-1962): Szekér falusi utcában. Olaj, vászon ,jelzett, laza keretben. 60x80 cm 3244846
10556
494
14000
Nolipa István Pál (1907-1986): Táj tanulmány. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett a hátoldalán. 22,5x33,5 cm. 3364838
10557
494
Novák Lajos (1927-1989): Trágyahordás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x38 cm 3244403
10558
494
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Krisztus. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 12x7 cm 3379907
10559
494
Nyári Lóránt (1928-1982): Tatai tó. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm, üvegezett fakeretben, 3365030
10560
494
Nyergesi János (1895-1982): Táj, háttérben házakkal, 1930. Szén, papír, jelezve középen lent. Hajtásnyommal. 29,5x22,5 cm. 3380361
10561
494
Olajos György (1953-): Kisördögök. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/15), 86×60 cm. 3380358
10562
494
Olajos György (1953-): Vágyak söprése. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (4/15), 90×58 cm. 3347125
10563
494
9500
Olbert Mariann (1973-), 2 db rajz: Férfi aktok. Ceruza, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Egyiken kisebb szakadással. 35x25 és 29x25 cm 3347112
10564
494
Olbert Mariann (1973-): Gyulai vár. Akvarell, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 17x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft