Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Milan Stano (1949-): Zenélő páros, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/20). Üvegezett fakeretben. 30x48 cm
10529.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Misch Ádám (1935-1995): Piros és fekete küzdelme, 1989. Ceruza, kréta, papír, jelezve középen lent (Misch '89). Hátoldalán Misch Ádám bélyegzésével. Üvegezett fakeretben, 16,5x10,5 cm. / Adam Misch (1935-1995): Duel of red and black, 1989. Mixed technique on paper, signed, with the artist's stamp on the reverse, framed. 16,5x10,5 cm
10530.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

10531.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

10532.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Molnár Erika (-): Megszilárdulás, 2005. Litográfia, papír, jelzett, XIII/XIII számozással, 36x28 cm
10533.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Molnár Gabriella (1940-): Gyermeknyaraltatás Gödöllőn, 1919-ben. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, kartonra kasírozva, 29,5x39 cm
10534.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10535.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Móra László (1947-): Kullancs. Olaj, farost. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 93x71 cm. Felületi sérülésekkel. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10536.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

10537.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

10538.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Mucsi Zoltán (1970-): Erdei tó. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×30 cm
10539.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10540.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft