Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3379405
10529
494
4600
Milan Stano (1949-): Zenélő páros, 1988. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (8/20). Üvegezett fakeretben. 30x48 cm 3371724
10530
494
28000
Misch Ádám (1935-1995): Piros és fekete küzdelme, 1989. Ceruza, kréta, papír, jelezve középen lent (Misch '89). Hátoldalán Misch Ádám bélyegzésével. Üvegezett fakeretben, 16,5x10,5 cm. / Adam Misch (1935-1995): Duel of red and black, 1989. Mixed technique on paper, signed, with the artist's stamp on the reverse, framed. 16,5x10,5 cm 3028716
10531
494
17000
Mohácsy Á Győző (1902-1962): Vásári sokadalom. Tempera, farost, jelzés nélkül, hátoldalán Mohácsy Á Győző hagyatéki bélyegzővel üvegezett fa keretben, 54x65 cm 3183510
10532
494
11000
Mokos József (1892-1972): Bódvarákói rét. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 42x46 cm. 3349252
10533
494
3200
Molnár Erika (-): Megszilárdulás, 2005. Litográfia, papír, jelzett, XIII/XIII számozással, 36x28 cm 3385398
10534
494
Molnár Gabriella (1940-): Gyermeknyaraltatás Gödöllőn, 1919-ben. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, kartonra kasírozva, 29,5x39 cm 3202210
10535
494
Molnár József (1922-2014): Tokaj (Tisza), 1986. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 40x55 cm 3318591
10536
494
4600
Móra László (1947-): Kullancs. Olaj, farost. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 93x71 cm. Felületi sérülésekkel. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 2849112
10537
494
500
Morzsa-Morhardt Gyula (?-?), működött a XX. században: Férfi akt. Ceruza, vöröskréta, papír, lap széle sérült, hajtásnyomokkal, 47x31,5 cm 3136461
10538
494
Mráz János (1950-): Folyópart farakással. Olaj, farost, Jbl.: Mráz. 44x60 cm, keretben, jó állapotú. 3346343
10539
494
Mucsi Zoltán (1970-): Erdei tó. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40×30 cm 3073321
10540
494
24000
Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): Kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelzés nélkül, lapszéli egészen apró felületi sérüléssel, 28x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft