Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3377460
10505
494
3800
Makoldy József (1890-1957): Vámossy Zoltán (1868-1953) orvos, farmakológus, egyetemi tanár, lapszerkesztő, a Magyar Tudományos Akadémia levelező tagjának portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm 3345680
10506
494
3800
Makoldy Sándor (1890-1957): Zala György portréja, 1924-1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm 3332745
10507
494
38000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Áramlás, 1977-78 körül. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalon autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60×90 cm 3385925
10508
494
Marjanovic Straja (1973-): Csendélet almákkal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 57x37 cm 3385910
10509
494
Marjanovic Straja (1973-): Csendélet barackkal. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 35x50 cm 3121030
10510
494
42000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció kékben, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), kisebb foltokkal, 45,5x34 cm 3245823
10511
494
28000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40). 45,5x34 cm 3003001
10512
494
55000
Márk Lajos (1867-1940): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 79×62 cm 3355021
10513
494
Maróti Dénes (1978-): Dante, Isteni Színjáték, pokol kapuja, bal szárny. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. 7/35 számozással, 40x14 cm 3386087
10514
494
40000
Márton Lajos (1891-1953): Budai panoráma a várral, 1924. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 30x40 cm 3386067
10515
494
Mathilde Eder (-): Schubert szülőháza. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 13,5x10,5 cm. Üvegezett fakeretben. 3340085
10516
494
90000
Mattis Teutsch János (1884-1960): Kompozíció (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Ma, 1917. IX. 15. számából. Paszpartuban. 12×14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft