Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Makoldy József (1890-1957): Vámossy Zoltán (1868-1953) orvos, farmakológus, egyetemi tanár, lapszerkesztő, a Magyar Tudományos Akadémia levelező tagjának portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
10505.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Makoldy Sándor (1890-1957): Zala György portréja, 1924-1926. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
10506.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Áramlás, 1977-78 körül. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalon autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60×90 cm
10507.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Marjanovic Straja (1973-): Csendélet almákkal. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 57x37 cm
10508.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Marjanovic Straja (1973-): Csendélet barackkal. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 35x50 cm
10509.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció kékben, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), kisebb foltokkal, 45,5x34 cm
10510.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

10511.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

10512.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Maróti Dénes (1978-): Dante, Isteni Színjáték, pokol kapuja, bal szárny. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA. 7/35 számozással, 40x14 cm
10513.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Márton Lajos (1891-1953): Budai panoráma a várral, 1924. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 30x40 cm
10514.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Mathilde Eder (-): Schubert szülőháza. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 13,5x10,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10515.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mattis Teutsch János (1884-1960): Kompozíció (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzés nélkül. Ma, 1917. IX. 15. számából. Paszpartuban. 12×14 cm
10516.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft