Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3114904
10217
494
3800
Doór Ferenc (1918-2015): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x30 cm, lap széle kissé foltos. 3312154
10218
494
Ducsay Béla (1893-1967): Faluvége (. Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán töredékes hagyatéki pecséttel, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, 31x48 cm 3364151
10219
494
Dudás Jenő (1900-1991): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 29×38 cm, lap széle kissé foltos. 3364591
10220
494
Dudás Jenő (1902-1991): Tihanyi Csúcs-hegy. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28×39,5 cm 3034489
10221
494
3200
Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (1/10), lapszéli hajtásnyomokkal, 19,5x16,5 cm 3382646
10222
494
Edvi Illés Aladár (1870 - 1958): Delelő ökrök, színezett rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, gyűrődésekkel, 19×30 cm 3323789
10223
494
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Alvó vadkacsák (Tanulmány). Olaj, karton. Hátoldalon régi árverési címkével. 14x24 cm Üvegezett keretben 3335641
10224
494
60000
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Balatonpart tehenekkel. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35x53 cm / oil on canvas, signed, framed 3376393
10225
494
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Dali krampusszal. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (16/50), a művész és Vincze Papírmerítő Műhely szárazbélyegzőjével, 21x15 cm 3363296
10226
494
Ék Sándor (1902-1975): Fürdőző. Női akt. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (37/100), lap széle kissé foltos, 35×15,5 cm 3126335
10227
494
Ék Sándor (1902-1975): Lány portré. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos. 32,5×25,5 cm 3385567
10228
494
Élesdy István (1912-1987): Budavári részlet sétálókkal. Rézkarc, papír, jelzett, apró lapszéli sérüléssel, 14,5x19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft