Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Doór Ferenc (1918-2015): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x30 cm, lap széle kissé foltos.
10217.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ducsay Béla (1893-1967): Faluvége (. Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán töredékes hagyatéki pecséttel, hajtásnyomokkal, lapszéli sérülésekkel, 31x48 cm
10218.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Dudás Jenő (1900-1991): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 29×38 cm, lap széle kissé foltos.
10219.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dudás Jenő (1902-1991): Tihanyi Csúcs-hegy. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 28×39,5 cm
10220.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dukai Zsófia (?-): Közben, 2005. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (1/10), lapszéli hajtásnyomokkal, 19,5x16,5 cm
10221.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Edvi Illés Aladár (1870 - 1958): Delelő ökrök, színezett rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, gyűrődésekkel, 19×30 cm
10222.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Alvó vadkacsák (Tanulmány). Olaj, karton. Hátoldalon régi árverési címkével. 14x24 cm Üvegezett keretben
10223.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Balatonpart tehenekkel. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35x53 cm / oil on canvas, signed, framed
10224.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Dali krampusszal. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (16/50), a művész és Vincze Papírmerítő Műhely szárazbélyegzőjével, 21x15 cm
10225.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ék Sándor (1902-1975): Fürdőző. Női akt. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (37/100), lap széle kissé foltos, 35×15,5 cm
10226.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ék Sándor (1902-1975): Lány portré. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos. 32,5×25,5 cm
10227.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Élesdy István (1912-1987): Budavári részlet sétálókkal. Rézkarc, papír, jelzett, apró lapszéli sérüléssel, 14,5x19,5 cm
10228.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft