Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2908182
10361
494
Józsa Sándor (1910-1989): Felhős táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm 3350535
10362
494
3200
Juraj Meliš (1942-2016): P. F. 2005. Szitanyomat, papír, jelzett, lap teteje kissé foltos, 34x23 cm 3326537
10363
494
Jurida Károly (1935-2009): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 3379964
10364
494
Jurida Károly (1935-2009): Harc a monitorok ellen. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29×39 cm 3290538
10365
494
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, első nyomat, 29x25 cm 3365279
10366
494
Kádár György (1912-2002): Ősz. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (52/100), paszpartuban, 37×27 cm. 3354834
10367
494
Kádár Katalin (1951-): Csendfüggöny/10. Rézkarc, papír, jelzett, 5./5. számozással. 19,5x16,5 cm 3365207
10368
494
3800
Kádár Katalin (1951-): Eső után. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/100). 30×20 cm. Paszpartuban. 3363028
10369
494
Kádár Katalin (1951-): Hat kis felhő, 2001. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/20), 9,5×26,5 cm 3140908
10370
494
Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma VII. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/V. számozással, 18x11 cm 3289244
10371
494
Kaján Tibor (1921-2016): Nadrágszíj (karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 26,5×13 cm 2079442
10372
494
Kalocsai Rudolf (?-?): Portré, akvarell, papír, jelzett, 40×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft