Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Józsa Sándor (1910-1989): Felhős táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 24×31 cm
10361.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Juraj Meliš (1942-2016): P. F. 2005. Szitanyomat, papír, jelzett, lap teteje kissé foltos, 34x23 cm
10362.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Jurida Károly (1935-2009): Bazilika. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10363.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Jurida Károly (1935-2009): Harc a monitorok ellen. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29×39 cm
10364.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, első nyomat, 29x25 cm
10365.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kádár György (1912-2002): Ősz. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (52/100), paszpartuban, 37×27 cm.
10366.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Kádár Katalin (1951-): Csendfüggöny/10. Rézkarc, papír, jelzett, 5./5. számozással. 19,5x16,5 cm
10367.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kádár Katalin (1951-): Eső után. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/100). 30×20 cm. Paszpartuban.
10368.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Kádár Katalin (1951-): Hat kis felhő, 2001. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/20), 9,5×26,5 cm
10369.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kádár Katalin (1951-): Rézkarcinoma VII. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IV/V. számozással, 18x11 cm
10370.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kaján Tibor (1921-2016): Nadrágszíj (karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 26,5×13 cm
10371.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Kalocsai Rudolf (?-?): Portré, akvarell, papír, jelzett, 40×30 cm
10372.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft