Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Károlyi András (1938-2023): Nincs kéz, nincs láb..., csak szenvedés. Tus, toll, merített papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 39,5x36 cm
10385.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Károlyi András (1938-2023): Színes kép (cím nélkül). Tus, toll, színes ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 31,5x20 cm
10386.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Károlyi Ernő (1923 -2016): Csokor üveggel és korsóval. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×70 cm
10387.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Károlyi Ernő (1923 -2016): Sztráda a tengerparton, 2006. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív keretben, 43×57 cm
10388.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. 1/10 számozással. 20x20 cm
10389.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. 20x20 cm
10390.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 1997. Rézkarc, papír, jelzett. 21x14 cm
10391.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 1997. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán kisebb felüelti sérüléssel. 20,5x15 cm
10392.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Kass János (1927-2010): Green lady, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 56,5x38 cm.
10393.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kass János (1927-2010): Pasteur portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/100). 19x11 cm. 12 híres orvos mappából. Üvegezett keretben.
10394.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kass János (1927-2010): Rudolf Virchow portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/100).19x11 cm. 12 híres orvos mappából. Üvegezett keretben.
10395.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kass János (1927-2010): Semmelweis Ignác portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (30/100). 19x11 cm. 12 híres orvos mappából.
10396.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft