Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3381541
10385
494
Károlyi András (1938-2023): Nincs kéz, nincs láb..., csak szenvedés. Tus, toll, merített papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 39,5x36 cm 3381547
10386
494
Károlyi András (1938-2023): Színes kép (cím nélkül). Tus, toll, színes ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 31,5x20 cm 3364300
10387
494
60000
Károlyi Ernő (1923 -2016): Csokor üveggel és korsóval. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×70 cm 3092438
10388
494
36000
Károlyi Ernő (1923 -2016): Sztráda a tengerparton, 2006. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív keretben, 43×57 cm 3349574
10389
494
3200
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Csendélet, 1999. Hidegtű, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. 1/10 számozással. 20x20 cm 3349571
10390
494
3200
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 2001. Rézkarc, papír, jelzett. 20x20 cm 3370718
10391
494
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 1997. Rézkarc, papír, jelzett. 21x14 cm 3363116
10392
494
3200
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép, 1997. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán kisebb felüelti sérüléssel. 20,5x15 cm 2725541
10393
494
Kass János (1927-2010): Green lady, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 56,5x38 cm. 3385383
10394
494
Kass János (1927-2010): Pasteur portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (9/100). 19x11 cm. 12 híres orvos mappából. Üvegezett keretben. 3385378
10395
494
Kass János (1927-2010): Rudolf Virchow portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/100).19x11 cm. 12 híres orvos mappából. Üvegezett keretben. 3385387
10396
494
Kass János (1927-2010): Semmelweis Ignác portréja. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (30/100). 19x11 cm. 12 híres orvos mappából. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft