Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3106142
10097
494
26000
B. Séday Mária (1925-2009): Szobában (női akt). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel (festékhiánnyal). Fakeretben. 60×70 cm. 3106135
10098
494
22000
B. Séday Mária (1925-2009): Tiszapart. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 40×60 cm. 3202222
10099
494
42000
Bak Imre (1939-2022): Nap-ember-arc (1977). Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. 34,5x29 cm. 3345103
10100
494
Baky Győző (1902-1972): Álmodozó (cím nélkül), 1930. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány Epreuve d'artiste jelzéssel. Lap széle kissé foltos. 23x18 cm 3345109
10101
494
Baky Győző (1902-1972): Arab utcarészlet, 1931. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 28x19,5 cm 3344157
10102
494
3200
Baky Győző (1902-1972): Strasbourgi részlet. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 32,5x20 cm 3350717
10103
494
Balázs György (1927-2015): Csendélet, 1965. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 28x18,5 cm 3350726
10104
494
Balázs György (1927-2015): Fények, 1995. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 21,5x34 cm 3350691
10105
494
Balázs György (1927-2015): Híd, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 20x31 cm 3350714
10106
494
Balázs György (1927-2015): Madarak az égen, 1994. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 18,5x30 cm 3350710
10107
494
Balázs György (1927-2015): Udvar, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19,5x31 cm 3361709
10108
494
Balázs György (1927-2015): Városrészlet. Akvarell, papír, paszpartuban. 20,5x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft