Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3139976
10241
494
Farkas Attila (1974-): Spanyol táncosnő, 1996. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 42x30 cm 3364561
10242
494
Fáy Aladár (1898-1963): Pince, rézkarc, papír, jelzett, számozott (22/100), lap széle kissé foltos, 30×39 cm 3363182
10243
494
Fazakas Csaba (-): Kopenhágai álom (dream in Kopenhagen), 2009. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA 19/19 számozással. 29,5x29,5 cm 3344598
10244
494
Fazekas Pál (1915-1978): Sétálók, 1957. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 36,5×26,5 cm 3344595
10245
494
4200
Fazekas Pál (1915-1978): Templom a tájban, 1956. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 47×32,5 cm 2906566
10246
494
6500
Fehér Imre (1966-): Alpesi táj. Olaj, farost, jelzett, keretben 60x80 cm 3135600
10247
494
42000
Fejér Csaba (1936-2002): Udvar. Vegyes technika, papír, jbl.: Fejér Csaba, jjl: 959. 33x44 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 2969347
10248
494
9500
Fekete Zsolt (1935-2016): Női portré, 1970. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 42x30cm 3310801
10249
494
28000
Fenster T. Gábor (1981-): Face to face. Print, vászon. Jelzett a hátoldalon. Egyedi, digitális grafika. AI tartalom nélkül! 80×60 cm 3323761
10250
494
80000
Ficzere László (1910-1967): Miskolc, Csabai kapu 22. Olaj, farost 70x80 cm Üvegezett keretben 3383197
10251
494
15000
Fodor József (1935-2007): Havas út. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 30x40 cm 3349359
10252
494
Formanek Barbara (1976): Jura, 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 6/10 számozással, 49×35,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft