Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

10241.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Fáy Aladár (1898-1963): Pince, rézkarc, papír, jelzett, számozott (22/100), lap széle kissé foltos, 30×39 cm
10242.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fazakas Csaba (-): Kopenhágai álom (dream in Kopenhagen), 2009. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA 19/19 számozással. 29,5x29,5 cm
10243.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fazekas Pál (1915-1978): Sétálók, 1957. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 36,5×26,5 cm
10244.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Fazekas Pál (1915-1978): Templom a tájban, 1956. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 47×32,5 cm
10245.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

10246.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

10247.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

10248.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Fenster T. Gábor (1981-): Face to face. Print, vászon. Jelzett a hátoldalon. Egyedi, digitális grafika. AI tartalom nélkül! 80×60 cm
10249.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Ficzere László (1910-1967): Miskolc, Csabai kapu 22. Olaj, farost 70x80 cm Üvegezett keretben
10250.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Fodor József (1935-2007): Havas út. Olaj, farost, jelzett, üvegezett fakeretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 30x40 cm
10251.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Formanek Barbara (1976): Jura, 2003. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 6/10 számozással, 49×35,5 cm
10252.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft