Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3339001
10253
494
30000
Forrai Gábor (1925 - 2000): Erdei táj. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 33x48 cm 3339000
10254
494
30000
Forrai Gábor (1925 - 2000): Erdei táj. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 48x33 cm 3339002
10255
494
Forrai Gábor (1925 - 2000): Karácsony 1986. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 19x13 cm 3035953
10256
494
75000
Francois Maxime Joly (1970-): Titan, 2006. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm 3035946
10257
494
75000
Francois Maxime Joly (1970-): Védőangyal, 2010. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 60x50 cm 3343965
10258
494
300000
Frank Frigyes (1890-1976): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra fent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 70×60,5 cm
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
3092995
10259
494
19000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, lapméret: 50x35 cm 3158795
10260
494
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 33x21 cm 2890849
10261
494
13000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. 42×28 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed. 42×28 cm. 3145268
10262
494
15000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), 33x18 cm 3073214
10263
494
22000
Frank Magda (1914-1997): Konstrukció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 40x27,5 cm 3073207
10264
494
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 31,5x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft