Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Forrai Gábor (1925 - 2000): Erdei táj. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 33x48 cm
10253.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Forrai Gábor (1925 - 2000): Erdei táj. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 48x33 cm
10254.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Forrai Gábor (1925 - 2000): Karácsony 1986. Olaj, karton. Jelzett, keretben. 19x13 cm
10255.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10256.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

10257.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

Frank Frigyes (1890-1976): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra fent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 70×60,5 cm
10258.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

10259.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

10260.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10261.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

10262.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Frank Magda (1914-1997): Konstrukció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 40x27,5 cm
10263.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

10264.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft