Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Nádas Alexandra (1974-): Árnyék-tér I., 2001. Színes litográfia, kézi nyomtatás, papír, jelzett, számozott: 1/3. Kissé hullámos. 28x21 cm.
10541.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Nádas Alexandra (1974-): Kötődések, 2002. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott: 3/8. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 50x72 cm
10542.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10543.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38

10544.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

10545.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Nagy B. István (1933-2006): Piackapu (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x27 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) .
10546.

Nagy B. István (1933-2006): Piackapu (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x27 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely)
.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10547.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Nagy Gábor György (1966-): Morituri te salutant. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Kissé kis méretű keretben 83x58 cm
10548.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

10549.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

10550.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

10551.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

Nemcsics Antal (1927-2019): Az ősz virágai. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×49,5 cm
10552.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft