Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3363097
10541
494
9500
Nádas Alexandra (1974-): Árnyék-tér I., 2001. Színes litográfia, kézi nyomtatás, papír, jelzett, számozott: 1/3. Kissé hullámos. 28x21 cm. 3340452
10542
494
Nádas Alexandra (1974-): Kötődések, 2002. Színes litográfia, papír, jelzett, számozott: 3/8. Lapszéli kisebb szakadásokkal. 50x72 cm 3027217
10543
494
75000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Momentary flashes. Olaj, vászon. Jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal. 70x50 cm. / oil on canvas, signed, 3144869
10544
494
80000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Squeeze. Olaj, vászon. Jelezve balra lent és a hátoldalán. 70x50 cm. / oil on canvas, signed lower right and on the reverse 3291665
10545
494
Nagy Attila (1929-2004): Vízparti életkép. Olaj, fatábla, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 40×50 cm 3261256
10546
494
Nagy B. István (1933-2006): Piackapu (Vác), 1992. Ofszet litográfia, papír, jelzett, számozott (40/200), 41,5x27 cm. Vác, kortárs grafikák c. mappából (Váci Grafikai Műhely) . 3130337
10547
494
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerekek. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 31,5×21 cm 3327073
10548
494
50000
Nagy Gábor György (1966-): Morituri te salutant. Pasztell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Kissé kis méretű keretben 83x58 cm 3136536
10549
494
50000
Nagy Gyula (1922-1966): Téli séta. olaj, vászon, jjl: Nagy Gy. 70x100 cm, keretezett, kereten kis sérülés, vászon feszítést igényel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3136578
10550
494
80000
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 3068900
10551
494
600
Nagy Lajos (1956-): Portré. Szén, papír, jelzett. 43x30,5 cm 3342205
10552
494
80000
Nemcsics Antal (1927-2019): Az ősz virágai. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60×49,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft