Wolsky András (1969-): A láthatatlan rendszer felsejlő dinamikája, 2017. Akril, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 50x40 cm. / acrylic on paper. Signed. With autograph description on the reverse. Framed. 50x40 cm
Wolsky András (1969-): Random-surface No. 4/A, 2021. Akril, kollázs, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x21 cm. Lapméret: 50x40 cm / acrylic and collage on paper. Signed. Framed. 21x21 cm. Sheet size: 50x40 cm
Xantus Gyula (1919-1993): Faunok délutánja. Akril, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Fakeretben. 50x70 cm / acrylic on fibre board, signed, with autograph description on the reverse, framed
Zádor István (1882-1963)7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Szolnok, 1995, Viktória Kft., 1 sztl. lev. + 7 (rézkarcok, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, hártyapapír előzékekkel) t. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes karton mappában, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó tábla felső sarkán sérüléssel. Számozott, 282. sorszámú példány