Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Vörös Rozália (1919-1992): Befagyott csónak. Pasztell, papír. Képcsarnokos címkével. Üvegezett keretben 48x65 cm
10829.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Weber József (-): Házikó a fák között, 1937. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 28×40 cm
10830.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Wolsky András (1969-): A láthatatlan rendszer felsejlő dinamikája, 2017. Akril, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 50x40 cm. / acrylic on paper. Signed. With autograph description on the reverse. Framed. 50x40 cm
10831.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Wolsky András (1969-): Random-surface No. 4/A, 2021. Akril, kollázs, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x21 cm. Lapméret: 50x40 cm / acrylic and collage on paper. Signed. Framed. 21x21 cm. Sheet size: 50x40 cm
10832.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Würtz Ádám (1927-1994): Női akt, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 16×9,5 cm
10833.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 48,5x30,5 cm
10834.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 49,5x30,5 cm
10835.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Würtz Ádám (1927-1994): Shakespeare illusztráció (Rómeó és Júlia), rézkarc-akvatinta, papír, jelzés nélkül, 49x30,5 cm
10836.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Xantus Gyula (1919-1993): Faunok délutánja. Akril, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Fakeretben. 50x70 cm / acrylic on fibre board, signed, with autograph description on the reverse, framed
10837.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Xantus Gyula (1919-1993): Minotaurusz megfékezése. Akril, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Üvegezett fakeretben. 30x40 cm
10838.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Zádor István (1882-1963) Zajlik a Duna. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 33,5x24 cm
10839.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Zádor István (1882-1963)7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Szolnok, 1995, Viktória Kft., 1 sztl. lev. + 7 (rézkarcok, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, hártyapapír előzékekkel) t. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes karton mappában, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó tábla felső sarkán sérüléssel. Számozott, 282. sorszámú példány
10840.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft