Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3273891
10841
494
7500
Zádor István (1882-1963): Budapesti Dunapart hajókkal. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással és ázásnyommal, 24x34 cm 3385834
10842
494
4800
Zádor István (1882-1963): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 24,5x48,5 cm 3338093
10843
494
3800
Zádor István (1882-1963): Ménes a Hortobágyon. Litográfia, papír, jelzett, 25×34 cm, lapszéli egészen apró sérülésekkel 3258741
10844
494
17000
Zala Tibor (1920-2004): Katonák a pécsi egyetemnél. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. 39x59 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 3365823
10845
494
14000
Zbiskó Béla (1899-1972): Erdei jelenet, 1964. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm 3370115
10846
494
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote a szélkeréken (szélmalmon), 2020. Tus, toll, papír, jelzett, 35×25 cm 3370120
10847
494
3800
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Harckocsi álcázás felsőfokon (karikatúra), 2020. Tus, toll, papír, jelzett, 25×35 cm 3373369
10848
494
3800
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Sancho de Pansa meglesi ... (erotikus Don Quichote illusztráció), 2021. Tus, toll, papír, jelzett, 35×25 cm 3029288
10849
494
Zelinger Gyula (?-): Somos Margit portréja, Ceruza, papír, Jelzett, Üvegezett keretben 24x17 cm 3136390
10850
494
Ziegler Németh Ferenc (1971- ): Karcagi tanya. olaj, farost, jjl.: Németh. 37x60 cm, keretben, jó állapotú. 3027254
10851
494
Zobor Jenő (1898-1959): Szerelmespár. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 80×60 cm 3342949
10852
494
120000
Zoltán Sándor (szül. Balássy Zoltán, 1943-2015): Hommage á Márai Sándor II. Vegyes technika, kollázs, dobozmű, jelzett a hátoldalán, üvegezett fakeretben. 34x35,5x4 cm / mixed technique and collage in a box, signed on the reverse
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft