Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Zádor István (1882-1963): Budapesti Dunapart hajókkal. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással és ázásnyommal, 24x34 cm
10841.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Zádor István (1882-1963): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal, 24,5x48,5 cm
10842.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Zádor István (1882-1963): Ménes a Hortobágyon. Litográfia, papír, jelzett, 25×34 cm, lapszéli egészen apró sérülésekkel
10843.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Zala Tibor (1920-2004): Katonák a pécsi egyetemnél. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. 39x59 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10844.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Zbiskó Béla (1899-1972): Erdei jelenet, 1964. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm
10845.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote a szélkeréken (szélmalmon), 2020. Tus, toll, papír, jelzett, 35×25 cm
10846.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Harckocsi álcázás felsőfokon (karikatúra), 2020. Tus, toll, papír, jelzett, 25×35 cm
10847.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Sancho de Pansa meglesi ... (erotikus Don Quichote illusztráció), 2021. Tus, toll, papír, jelzett, 35×25 cm
10848.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

10849.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10850.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10851.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Zoltán Sándor (szül. Balássy Zoltán, 1943-2015): Hommage á Márai Sándor II. Vegyes technika, kollázs, dobozmű, jelzett a hátoldalán, üvegezett fakeretben. 34x35,5x4 cm / mixed technique and collage in a box, signed on the reverse
10852.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft