Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Vig György (George Vig) (?-): Maszkok (cím nélkül). Olaj, karton. Jelzett. 48,5×70 cm.
10817.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, karton. Jelzett. 70×50 cm.
10818.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, karton. Jelzett. Szakadással. 65×50 cm.
10819.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vinkler László (1912-1980): Kompozíció, monotípia, papír jelzett a hátoldalon, üvegezett keretben 30x62 cm
10820.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Viski János (1891-1987): Csikós lovakkal. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Viski J. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm. / oil on canvas, signed, framed
10821.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

10822.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

10823.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Visnyei Ilona (1959-): Bagolycsalád. Rézkarc, papír, jelzett, 20/8 számozással. 30x19,5 cm
10824.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Visontay Kálmán (1870 - 1918): Férfiportré (Arad, 1905), ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, kis hibákkal, 17×10 cm
10825.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

10826.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Vlagyimir Lebedev (1891-1967): A lapát. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Lap széle kissé sérült. 32x22,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: The shovel. Ink and mixed technique on paper, unsigned, in passepartout. Slightly damaged on the edges. 32x22,5 cm
10827.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Voss, Carl Leopold (1856-1921): Pipacsmező (Mohnfeld). Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a )Műncheni Művészegylet 1911-ben rendezett jubileumi kiállítási címkéjével (Jubiläums-Ausstellung der Münchener Künstler-Genossenschaft) és rajta a művész autográf aláírásával, üvegezett fakeretben, 30,5x41,5 cm / Voss, Carl Leopold (1856-1921), German painter: Mohnfeld. Watercolour on paper, signed, with autograph signature of the artist on exhibition label (Jubiläums-Ausstellung der Münchener Künstler-Genossenschaft 1911) on the reverse. Framed
10828.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft