Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3365192
10805
494
Varga Mátyás (1910-2002): Búcsúsok. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (82/100). 24×29,5 cm. Paszpartuban. 3182167
10806
494
4200
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Akácok alatt. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, kisebb folttal, 20×29 cm 3365465
10807
494
3200
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Kis patak. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Lap széle kissé foltos. Apró felületi sérülésekkel. 37,5x30,5 cm 3326615
10808
494
48000
Vasarely Victor (1908-1997): Corpusculaires. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Neuchatel, 1973, Éditions du Griffon. Össz. 8 db lap. Eredeti, kiadói karton mappában. Jó állapotban. Lapméret: 36x29 cm. Hiányos (10 lappal komplett). 3386082
10809
494
24000
Vásárhelyi Kovács (Kováts) Tibor (1924-1997): Békés táj. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×50 cm 3335847
10810
494
Vasvári (Vasváry) József (1904-1993): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 16x15 cm 3335858
10811
494
Vasvári József (1904-1993), 2 db mű: Kőszegi bajtárs, 1945 (II. világháborús katonaportrék). Ceruza, papír, jelzett. Sérült. 25x13 és 27x13 cm 3349247
10812
494
3200
Vén Zoltán (1941-): Jelenet (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA VI/VIII számozással, 39x28 cm 3379470
10813
494
40000
Veress Zoltán (1868-1935): Élet az udvaron. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x60 cm 3379803
10814
494
Veszprémi Endre (1925): Zrínyi Ilona. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, foltos, 39,5x29,5 cm 3384078
10815
494
40000
Vidák Zsolt (1974-): Anker under water. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott. 3/100. Hátoldalon pecséttel is jelzett. 44x61 cm 3385586
10816
494
Vidéky Brigitta (1911-2017): Legelésző ló a tájban. Akvarell, papír, jelzett, apró lapszéli szakadással, kartorna kasírozva, 21x29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft