Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3308976
10781
494
Ugocsai Antal (1942-): Alföld. Olaj, farost, jelezve balra lent (karcolva), hátoldalán autográf felirattal, 40×70 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 3326172
10782
494
26000
Újhelyi Gábor (1925-2005): Napos utca, 1958. Olaj, vázon, jelezve balra lent, fakeretben. 60x80 cm 3343224
10783
494
Ujváry Ferenc (1898-1971): Martonvásári szőlőcsősz, 1925. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Ujváry Ferenc autográf feliratával. Apró sérülésekkel. 34,5x22 cm 3343191
10784
494
Ujváry Ignác (1860-1927): Női portré. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Proveniencia: Ujváry Ignác hagyatéka. Vakráma nélkül. Sérült. 73x53 cm 3309377
10785
494
Ujváry Lajos (1925-2006), 4 db rajz: Műteremben, Lovászi présház, női alakok (1958-60). Akvarell, ceruza, golyóstoll, papír, mind jelzett.11,5×8 és 22x22 cm közti méretekben. 3366120
10786
494
Ujváry Lajos (1925-2006): Dózsa, 1961. Akvarell, tus, papír, jelzett. 17x12,5 cm 3278576
10787
494
Ujváry Lajos (1925-2006): Mátraszentimrei részlet. Tus, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 27,5×20,5 cm 3278578
10788
494
3800
Ujváry Lajos (1925-2006): Női akt, 1965. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 43×25 cm 3219898
10789
494
3200
Ujváry Lajos (1925-2006): Piros nyakkendős úr portréja. Olaj, vászon, jelzett. Vakkeret nélkül, apró felületi sérülésekkel. 40,5x30,5 cm 3325725
10790
494
Uray János, működött a XX. sz. első felében: Dombos táj. Rézkarc, jelzett, sérült üvegezett keretben, 16x23 cm 2927759
10791
494
50000
Urbán Annamária (1941): Szentendrei házak, 1976. Olaj, vászon, jelzett 60x40 cm 3201501
10792
494
5500
Urbán Sándor (1965-): Erdélyi házikó. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft