Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3328517
10769
494
Tóth Tibor (1962-2001): Alpesi tó, Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 32x23 cm 3366266
10770
494
8500
Tóth Valéria (-): Alak. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, sérült. 80x55 cm 3366265
10771
494
8500
Tóth Valéria (-): Alakok. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, sérült. 61,5x80 cm 3148248
10772
494
24000
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): A tenger kapujában, 1984. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán a művész és Géniusz Alkotóközösség címkéivel, fakeretben, 50×60 cm. 2890037
10773
494
5500
Tóthpál Katalin (1977- ): Lovak, olaj, farost, jelzett, 40×59,5 cm 3185338
10774
494
Tramontini Ervin (1952-): Badacsony (Balaton). Akril, vászon. Jelezve balra fent. 30x40 cm 2971014
10775
494
15000
Tramontini Ervin (1952-): Zebegényi utca. Akril, vászon. Jelezve balra fent. 50x70 cm 3018240
10776
494
Trescsényi Judit (?-): Ablakon át, 1987. Olaj, vászon. Sérült. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 25×35 cm 3383771
10777
494
Túry Mária (1930-1992): Kávéház. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x30 m 3155882
10778
494
Török Endre (1926-1980): Major. Linómetszet, papír, jelzett. 19x27 cm 3361629
10779
494
4400
Török Levente (1956-): Földi idő, 2014. Kollázs, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf ajándékozási soraival. Plexiüvegezett keretben. 21×17 cm 3350267
10780
494
4400
Török Sándor Károly (1895-): Sinaia (Szianaja, Románia), 1924. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 14,5x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft