Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Rác András (1926-2013): Vitorlások. Színes linómetszet, papír, jelzett, 51×40 cm
10625.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

10626.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

10627.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10628.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Radványi Attila (-): Csónakok a vízen. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 60×40 cm
10629.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Rákosi Uitz János (1887-1972): Libaitató. Olaj, furnér. Jelzett, Üvegezett dekoratív keretben. 25x35 cm
10630.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Rau Tibor (1934-2009): Különös szilveszter (karikatúra). Akvarell, ceruza, kollázs, papír, jelzett. Ludas Hírlapban megjelent. Lap teteje papírra kasírozva. 22x21 cm
10631.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Rau Tibor (1934-2009): Új vámrendelet (karikatúra) Tus, papír, jelzett. 33x24 cm
10632.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rau Tibor (1934-2009): Van aki felír és van akit leírnak, (Karikatúra (Tus, papír, jelzett. 34x25 cm
10633.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rau Tibor (1934-2009): Vasárnapi ebéd (karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett. Kissé laza paszpartuban. 29x20 cm
10634.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Rauscher Juliska (1888-1947): Buják, a gróf Pappenheim vadászkastély látképe és enteriőrje, 1920-as évek. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 12×10 cm, 17x24 cm és 13x11 cm. Apró felületi sérülésekkel A kastély később leégett.
10635.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

Rauscher Juliska (1888-1947): Lány népviseletben (Buják?), 1940. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Paszpartuban, 52,5×40 cm.
10636.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft