Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3385969
10613
494
Prihoda István (1891-1956), Leonardo után: Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Hajtásnyommal. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 26x15,5 cm 3385983
10614
494
Prihoda István (1891-1956): Társaság a szabadban. Rézkarc, papír, jelzés nélkü. Hajtásnyommal. Lap széle kissé sérült. 22x32 cm 3364747
10615
494
Prihoda István (1891-1956): Társaság. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sérült, 20,5×31,5 cm, üvegezett fakeretben. 3343702
10616
494
28000
Prokop Péter (1919-2003): Názáreti kettős, 1988. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával, keretben. 36×25,5 cm 3383000
10617
494
Prokop Péter (1919-2003): Világ terhe alatt, 1984. Olaj, papír, jelzett, a hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával. 25×35,5 cm 2820801
10618
494
Prudits Ella (?- ): Virág. Akvarell, papír, jelzett, keretben, 24x15,5 cm 3105771
10619
494
40000
Puxbaum Jenő (1909-1990): Színes utca. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 55x67,5 cm. Fakeretben. 3313193
10620
494
22000
Pörge Gergely (1858-1930): Napfényes udvar. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Kissé sérült. 33×44 cm 3386124
10621
494
4400
Rab-Kováts Éva (1943-): Bartók mappa, 2006. 4 db ofszet nyomat, karton, jelzett a nyomaton. Rab-Kováts Éva által Kiss Dénes költő részére DEDIKÁLT! Kiadói karton mappában. 21x16 cm 3345391
10622
494
Rác András (1926-2013): Csendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett, 35×17 cm 3182156
10623
494
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka, 32×28,5 cm 3380640
10624
494
14000
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Hidegzománc, olaj, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Üvegezett keretben. 50x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft