Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Prihoda István (1891-1956), Leonardo után: Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Hajtásnyommal. Lap széle kissé foltos és kissé sérült. 26x15,5 cm
10613.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Prihoda István (1891-1956): Társaság a szabadban. Rézkarc, papír, jelzés nélkü. Hajtásnyommal. Lap széle kissé sérült. 22x32 cm
10614.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Prihoda István (1891-1956): Társaság. Színezett rézkarc, papír, jelzett, sérült, 20,5×31,5 cm, üvegezett fakeretben.
10615.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Prokop Péter (1919-2003): Názáreti kettős, 1988. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával, keretben. 36×25,5 cm
10616.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Prokop Péter (1919-2003): Világ terhe alatt, 1984. Olaj, papír, jelzett, a hátoldalán Prokop Péter autográf feliratával. 25×35,5 cm
10617.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10618.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Puxbaum Jenő (1909-1990): Színes utca. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. 55x67,5 cm. Fakeretben.
10619.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Pörge Gergely (1858-1930): Napfényes udvar. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Kissé sérült. 33×44 cm
10620.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Rab-Kováts Éva (1943-): Bartók mappa, 2006. 4 db ofszet nyomat, karton, jelzett a nyomaton. Rab-Kováts Éva által Kiss Dénes költő részére DEDIKÁLT! Kiadói karton mappában. 21x16 cm
10621.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

10622.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10623.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Hidegzománc, olaj, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Üvegezett keretben. 50x60 cm
10624.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft