Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3382651
10757
494
3400
Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Rákosmenti táj, 1970. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/25), paszpartuban, 19,5×24 cm 3350512
10758
494
2200
Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Táj. Rézkarc, papír, jelzett. Képcsanok Vállalat 1965-ben rendezett kiállítási meghívóján. 6,5×12,5 cm 3362944
10759
494
Tassy Béla (1942-): Ikebana Színes rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott 27/100 41x48 cm Üvegezett keretben 3365236
10760
494
Tavaszy Noémi (1927): Ady Endre: A Hóvár-bércek alatt. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (6/100), üvegezett fakeretben, 50x35cm 3220717
10761
494
Tilless Béla (1932-2018): 4 db geometrikus kompozíció, 1979. Szitanyomat, papír. Mindegyik jelzett. Kiadói karton mappában (Karcagi Galéria, Tilless Béla kiállítása, 1979. szeptember 15-30). 39x26 cm 3103206
10762
494
Tófalvi László (Lamó, 1973-): Egy szál rózsa. Akrill, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal 70x50 cm 3279305
10763
494
Tommy Vig (1938-): Figyelő. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 21x28 cm 3092964
10764
494
200000
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
3345045
10765
494
60000
Tóth Antal, Tónió (1960-): Márai Sándor ("Mindig nyugatra menj, és ne feledd soha, hogy keletről jöttél"). Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm 3379607
10766
494
15000
Tóth Ernő (1949- ): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Hátoldalán autográf felirattal. 27×24 cm 3383736
10767
494
Tóth Mariann?: Apollón Lyrával. Akvarell, selyemre festve, jelzés nélkül. Keretben 24x18 cm 3356611
10768
494
Tóth Nárcisz (Nárcisz Art): Talány (cím nélkül). Vegyes technika, vászon. Jelzett. 60x60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft