Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Rákosmenti táj, 1970. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/25), paszpartuban, 19,5×24 cm
10757.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Táj. Rézkarc, papír, jelzett. Képcsanok Vállalat 1965-ben rendezett kiállítási meghívóján. 6,5×12,5 cm
10758.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Tassy Béla (1942-): Ikebana Színes rézkarc, papír, jelzett. sorszámozott 27/100 41x48 cm Üvegezett keretben
10759.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Tavaszy Noémi (1927): Ady Endre: A Hóvár-bércek alatt. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (6/100), üvegezett fakeretben, 50x35cm
10760.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10761.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Tófalvi László (Lamó, 1973-): Egy szál rózsa. Akrill, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal 70x50 cm
10762.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Tommy Vig (1938-): Figyelő. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 21x28 cm
10763.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

10764.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Tóth Antal, Tónió (1960-): Márai Sándor ("Mindig nyugatra menj, és ne feledd soha, hogy keletről jöttél"). Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 70x50 cm
10765.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Tóth Ernő (1949- ): Jelenet. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. Hátoldalán autográf felirattal. 27×24 cm
10766.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Tóth Mariann?: Apollón Lyrával. Akvarell, selyemre festve, jelzés nélkül. Keretben 24x18 cm
10767.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Tóth Nárcisz (Nárcisz Art): Talány (cím nélkül). Vegyes technika, vászon. Jelzett. 60x60 cm
10768.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft