Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Szennik György (1923-2007): Esztergom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29,5×48 cm
10733.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15

Szennik György (1923-2007): Halászbástya (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II. számozással, 21×26 cm, üvegezett fakeretben.
10734.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szennik György (1923-2007): Halászkunyhó. Rézkarc, papír, jelzett, 24×49 cm, üvegezett fakeretben.
10735.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szennik György (1923-2007): Őszödi part (Balaton). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A X. számozással, 29,5×38 cm, üvegezett fakeretben.
10736.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szennik György (1923-2007): Rezéti erdő (Rezéti-Duna, Gemenc). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II. számozással, 31×48,5 cm, üvegezett fakeretben.
10737.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szennik György (1923-2007): Tavasz a pusztában. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A VII. számozással, 29×49,5 cm, üvegezett fakeretben.
10738.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szennik György (1923-2007): Út a Tiszára, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
10739.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szíj Kamilla (1957-): Cím nélkül, 2021. Grafit, színes ceruza, papír és fénymásolat pauszpapíron. Jelzett és datált a hátoldalán. 50x40 cm
10740.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Szikra Zsuzsa (1951-): Csendélet, 1980 körül. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 70x50 cm. Fakeretben.
10741.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Szilágyi Ilona (1904-1985): Nyírfák. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kopott fakeretben. 48×33,5 cm
10742.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Szőcs Géza (1967-): Felülről támadva. Aktív (?) technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/V számozással. 47x40 cm
10743.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Szőke Győző (1899-1974): Tátrai táj 1946. Akvarell, ceruza, papír, jelzett 50x34 cm Üvegezett keretben
10744.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft