Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3382647
10733
494
Szennik György (1923-2007): Esztergom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29,5×48 cm 3364665
10734
494
Szennik György (1923-2007): Halászbástya (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II. számozással, 21×26 cm, üvegezett fakeretben. 3364652
10735
494
Szennik György (1923-2007): Halászkunyhó. Rézkarc, papír, jelzett, 24×49 cm, üvegezett fakeretben. 3364660
10736
494
Szennik György (1923-2007): Őszödi part (Balaton). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A X. számozással, 29,5×38 cm, üvegezett fakeretben. 3364852
10737
494
Szennik György (1923-2007): Rezéti erdő (Rezéti-Duna, Gemenc). Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II. számozással, 31×48,5 cm, üvegezett fakeretben. 3364674
10738
494
Szennik György (1923-2007): Tavasz a pusztában. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A VII. számozással, 29×49,5 cm, üvegezett fakeretben. 3364920
10739
494
Szennik György (1923-2007): Út a Tiszára, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm 3032395
10740
494
38000
Szíj Kamilla (1957-): Cím nélkül, 2021. Grafit, színes ceruza, papír és fénymásolat pauszpapíron. Jelzett és datált a hátoldalán. 50x40 cm 3380632
10741
494
19000
Szikra Zsuzsa (1951-): Csendélet, 1980 körül. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 70x50 cm. Fakeretben. 3343881
10742
494
7500
Szilágyi Ilona (1904-1985): Nyírfák. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kopott fakeretben. 48×33,5 cm 3349332
10743
494
3200
Szőcs Géza (1967-): Felülről támadva. Aktív (?) technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/V számozással. 47x40 cm 3338990
10744
494
Szőke Győző (1899-1974): Tátrai táj 1946. Akvarell, ceruza, papír, jelzett 50x34 cm Üvegezett keretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft