Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Kovács Árpád (1967-): Késő nyári csendélet, 1990 körül. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 70x94 cm. Fakeretben.
10445.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (25/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! Szélén képet nem érő törésnyommal. / screenprint on paper, signed and numbered (25/75) on the reverse,
10446.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00

10447.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Kovács Elemér (-): Gázlón (lovak). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
10448.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Kovács Ernő (-): Német kisváros, 2017. Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x28 cm
10449.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Kovács Ernő (-): Tópart az Alpokban, 2017. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 20,5x30 cm
10450.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kovács Ernő (-): Veresegyháza, 2017. Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x28 cm
10451.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Kovács József (-): Tatai malom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x27 cm
10452.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kovács Valéria (1960-): Loxophyllum, 2003. Litográfia, papír, jelzett. d: 29,5 cm
10453.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kováts Nagy Ira (1921-2008): Lány, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, lapszéli apró szakadással, 30×21 cm
10454.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kováts Nagy Ira (1921-2008): Szénahordás, filctoll, papír, jelzett, paszpartuban, 27×19,5 cm
10455.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii, kert ajtaja", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 11x15,5 cm
10456.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft