Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3382145
10445
494
55000
Kovács Árpád (1967-): Késő nyári csendélet, 1990 körül. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 70x94 cm. Fakeretben. 3300660
10446
494
48000
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (25/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! Szélén képet nem érő törésnyommal. / screenprint on paper, signed and numbered (25/75) on the reverse, 3058519
10447
494
38000
Kovács Attila (1938-2017): Koordináta geometria 1973/75. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (85/100) a hátoldalán, 60x75cm. / screenprint on paper, signed and numbered (85/100) on the reverse 3312027
10448
494
26000
Kovács Elemér (-): Gázlón (lovak). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm 3364065
10449
494
3200
Kovács Ernő (-): Német kisváros, 2017. Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x28 cm 3364076
10450
494
Kovács Ernő (-): Tópart az Alpokban, 2017. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 20,5x30 cm 3364062
10451
494
3400
Kovács Ernő (-): Veresegyháza, 2017. Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x28 cm 3379993
10452
494
Kovács József (-): Tatai malom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20x27 cm 3361457
10453
494
Kovács Valéria (1960-): Loxophyllum, 2003. Litográfia, papír, jelzett. d: 29,5 cm 3385946
10454
494
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Lány, ceruza, papír, jelzett, paszpartuban, lapszéli apró szakadással, 30×21 cm 3385945
10455
494
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Szénahordás, filctoll, papír, jelzett, paszpartuban, 27×19,5 cm 3382769
10456
494
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Lapis Refugii, kert ajtaja", fametszet, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 11x15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft