Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3382075
10157
494
Boris Grigoriev (1886-1939): Hölgyek, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 14×11 cm 3382079
10158
494
Boris Grigoriev (1886-1939): Társaság, litográfia, papír, paszpartuban, jelzett a litográfián, 10×16,5 cm 3114906
10159
494
Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fakeretben, 14,5×19,5 cm 3379973
10160
494
6500
Borsos Miklós (1906-1990): Orfeo I. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 31x39 cm 3382923
10161
494
Borsos Miklós (1906-1990): Szent család. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, számozott (20/25?), üvegezett fakeretben. 5,5×11 cm 3279829
10162
494
Borsos Miklós (1906-1990): Újhold. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (87/100), 19,5x34 cm. Hátoldalán Rézkarcoló Alkotóművészek Közösségének bélyegzőjével. Lapszéli foltokkal. 3095482
10163
494
3400
Bozsik István (1941-2006): Havas udvar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 20×25 cm 3344916
10164
494
Brangwyn, Frank (1867-1956): Hölgy tájban (woman in a landscape). Litográfia, papír, jelzett, az 1900-ban megjelent Das Mappenwerk der Insel, Lipcse. Lap széle kissé sérült. 19,5x19 cm. 2872977
10165
494
Brankovics Éva (1938-): Csendélet, olaj, karton jelzett keretben 30x38 cm 3097340
10166
494
19000
Budahelyi Tibor (1945-), Dobány Sándor (1954-), Ézsiás István (1943-), Kazimour Antal (1954-): össz. 8 db mű (művészenként 2 db). Többféle technika (sokszorosított grafika), papír, mind jelzett. Lapméret: 29x29 cm. É.n. (1980 körül). Eredeti kiadói karton mappában, mappa belső borítóján Bak Imre bevezetőjével, mappa külső borítóján kisebb folttal, máskülönben jó állapotban. 3344132
10167
494
Bundschuh Ottó (1885-?): Reggeli napsütés, 1930. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Nemzeti Szalon korabeli raglapjával. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30×40 cm 3385931
10168
494
15000
Buzás András (1943-): "Fény és árnyék" (Erdélyi táj). Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 44,5×61 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft