Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Boris Grigoriev (1886-1939): Hölgyek, litográfia, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 14×11 cm
10157.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Boris Grigoriev (1886-1939): Társaság, litográfia, papír, paszpartuban, jelzett a litográfián, 10×16,5 cm
10158.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Borsos Miklós (1906-1990): Beszélgetés. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), üvegezett fakeretben, 14,5×19,5 cm
10159.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Borsos Miklós (1906-1990): Orfeo I. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 31x39 cm
10160.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Borsos Miklós (1906-1990): Szent család. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, számozott (20/25?), üvegezett fakeretben. 5,5×11 cm
10161.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Borsos Miklós (1906-1990): Újhold. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (87/100), 19,5x34 cm. Hátoldalán Rézkarcoló Alkotóművészek Közösségének bélyegzőjével. Lapszéli foltokkal.
10162.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Bozsik István (1941-2006): Havas udvar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 20×25 cm
10163.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Brangwyn, Frank (1867-1956): Hölgy tájban (woman in a landscape). Litográfia, papír, jelzett, az 1900-ban megjelent Das Mappenwerk der Insel, Lipcse. Lap széle kissé sérült. 19,5x19 cm.
10164.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

10165.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10166.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Bundschuh Ottó (1885-?): Reggeli napsütés, 1930. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Nemzeti Szalon korabeli raglapjával. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30×40 cm
10167.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Buzás András (1943-): "Fény és árnyék" (Erdélyi táj). Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 44,5×61 cm
10168.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft