Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3343944
10169
494
95000
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm 3061104
10170
494
30000
Cacciola, Enzo (1945 - ): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Paszpartuban. 19,5x19,5 cm. / serigraphy on paper, signed, in passepartout 3385937
10171
494
28000
Cakó Ferenc (1950-): Merengő (cím nélkül), 1998. Airbrush, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott keretben. 40x40 cm 3099534
10172
494
15000
Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, törésnyomokkal, lapszéli apró foltokkal, feltekerve. 72x33 cm / 3099537
10173
494
15000
Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, feltehetően 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, feltekerve. 40x57 cm / 3330291
10174
494
cca 1940- 1950 Varga Mátyás (1910-2002) grafikus díszlettervező által készített színpadkép tervek, vázlatok 8 db vázlat 30x45 cm-ig 3361851
10175
494
28000
Charles Burdick (1924-2016): Lovaskatona. Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 44,5x28 cm 3383196
10176
494
15000
Claude Le Lay (1946-): Cím nélkül. Ofszet, papír, jelzett, számozott (618/1000), üvegezett keretben, 41x30 cm. 3361593
10177
494
Conrad Gyula (1877-1959): Budavár tornyai. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, kopott fakeretben. 21x15 cm 3383935
10178
494
200000
Csáki Róbert (1964-): Hommage á Whistler. Olaj, vászon, jelzett 39x45 cm Üvegezett keretben.
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
3346133
10179
494
14000
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): A város szélén. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 30x40 cm 3126330
10180
494
Csépe Juli (Kvasznay Julianna, 1955-2008): Zöldellő táj (cím nélkül), 1998. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×50 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft