Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10169.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

10170.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Cakó Ferenc (1950-): Merengő (cím nélkül), 1998. Airbrush, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott keretben. 40x40 cm
10171.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, törésnyomokkal, lapszéli apró foltokkal, feltekerve. 72x33 cm /
10172.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Carl Rabus (1898-1983): Absztrakt kompozíció, feltehetően 1950-es évek. Monotípia, papír, jelzett, feltekerve. 40x57 cm /
10173.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

cca 1940- 1950 Varga Mátyás (1910-2002) grafikus díszlettervező által készített színpadkép tervek, vázlatok 8 db vázlat 30x45 cm-ig
10174.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Charles Burdick (1924-2016): Lovaskatona. Akvarell, tus, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 44,5x28 cm
10175.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Claude Le Lay (1946-): Cím nélkül. Ofszet, papír, jelzett, számozott (618/1000), üvegezett keretben, 41x30 cm.
10176.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Conrad Gyula (1877-1959): Budavár tornyai. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Üvegezett, kopott fakeretben. 21x15 cm
10177.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Csáki Róbert (1964-): Hommage á Whistler. Olaj, vászon, jelzett 39x45 cm Üvegezett keretben.
10178.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): A város szélén. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 30x40 cm
10179.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Csépe Juli (Kvasznay Julianna, 1955-2008): Zöldellő táj (cím nélkül), 1998. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40×50 cm.
10180.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft