Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

10313.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Hetényi Tibor (1891-1977): Táncosok. Tempera, pasztell, papír, jelzés nélkül, sérült, paszpartuban, 82x57 cm
10314.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Hetey Katalin (1924-2010): Geometria. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (27/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (27/40). Lapszéli apró beszakadással, kis töréssel
10315.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

10316.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

10317.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Hévizi Éva (1946-): Barlangjaim. C. print. Jelzett sorzásnozott művészpéldány EA. II/V.22x22 cm Keretben
10318.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Hlavanda József (-): Dagály strand, Budapest (kompozíciós vázlat), 1977. Vegyes technika, karton. Jelezve jobbra lent. 17,5×25 cm
10319.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

10320.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Hollós Endre (1907-): Szent Márton. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle sérült, hajtásnyommal, 15,5×11 cm
10321.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hollós-Holczer Károly (1873-?): Csendélet. Olaj, vászon, restaurált, dublírozott, dekoratív fakeretben. 31,5x43,5 cm
10322.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Holroyd, Charles (1861-1917): Vadregényes táj. Vegyes technika, papír, jelezve, jobbra lent, lap széle kissé foltos és papírra rögzítve, 25×27 cm / mixed technique on paper, signed, edge of the sheet slightly stained and mounted on paper.
10323.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Honti Nándor (1878-1961): Gerő András vagy Béla, Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író egyik fiának fiatalkori portréja, 1919. Ceruza, papír. Jelzett. 12x7,5 cm
10324.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft