Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3386008
10289
494
Gy. Sándor József (1887-1936): Chiaggai bárkák. Rézkarc, papír, jelzett. 13x16 cm. Lapszéli apró foltokkal. 3386002
10290
494
Gy. Sándor József (1887-1936): Laguna részlet (Velence). Rézkarc, papír, jelzett. 13x16 cm. Lap széle kissé foltos. 3281516
10291
494
Gy. Sándor József (1887-1936): Meditatio. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 22×15 cm 3362483
10292
494
7500
Gyapjasné Apró Margit (1906- ): Távolban a tenger. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17x23 cm 3280083
10293
494
24000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 49x33 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed 3343341
10294
494
9500
Győrffy Sándor (1951-): Változók és állandók, 1.b., 2022. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I./I. jelzéssel. 58x44 cm. / screenprint on paper, signed, artist's proof 3135374
10295
494
50000
Göllner Miklós (1902-1977): Szentendrei Kert. Pasztell, papír, jjl.: Göllner 57. 50x76 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 3365770
10296
494
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): A vásár. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 18x23,5 cm 3385958
10297
494
Görög Rezső (1930- ): Halászok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, elszíneződésekkel, lapszéli szakadásokkal, 24×39 cm 3050442
10298
494
17000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), 42x26 cm 3073466
10299
494
17000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (9/30). Paszpartuban. 31,5x26 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered (20/30), in passepartout. 3384064
10300
494
30000
Haller József (1935-2017): Női akt. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 56x48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft