Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Gy. Sándor József (1887-1936): Chiaggai bárkák. Rézkarc, papír, jelzett. 13x16 cm. Lapszéli apró foltokkal.
10289.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gy. Sándor József (1887-1936): Laguna részlet (Velence). Rézkarc, papír, jelzett. 13x16 cm. Lap széle kissé foltos.
10290.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Gy. Sándor József (1887-1936): Meditatio. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, lap széle sérült, 22×15 cm
10291.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gyapjasné Apró Margit (1906- ): Távolban a tenger. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17x23 cm
10292.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 49x33 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed
10293.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Győrffy Sándor (1951-): Változók és állandók, 1.b., 2022. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I./I. jelzéssel. 58x44 cm. / screenprint on paper, signed, artist's proof
10294.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

10295.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): A vásár. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben. 18x23,5 cm
10296.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Görög Rezső (1930- ): Halászok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, elszíneződésekkel, lapszéli szakadásokkal, 24×39 cm
10297.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10298.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

10299.

Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13

Haller József (1935-2017): Női akt. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 56x48 cm
10300.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft