Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

10301.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Haraszty István (1934-2022): 2 szignált ,,stempli kérvény", nyomat, papír, Haraszty István autográf aláírásával és bélyegzésével, egyiken kis sérüléssel, 19,5 x 10,7 cm
10302.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Haraszty Zsófia (1975-): Prizma, 2010. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 40x40 cm.
10303.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Hartung Sándor (1962- ): Gábriel. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: XXI./XXXV., 16,5×16,5 cm. Üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal.
10304.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 41/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 29x28 cm. / Tamás Hencze (1938-2018): Untitled. Serigraphy on paper, signed, numbered: 41/130. From the album 12 Artisti Ungheresi (1982).
10305.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

10306.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10307.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

10308.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

10309.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

10310.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Herczeg István (1949- ): Garabonciás, 1980. Linómetszet, papír, jelzett. 25,5×34 cm
10311.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Hermann Lipót (1884-1972): Puttó. Vegyes technika, jelzett, Hermann Lipót autográf köszöntő soraival. 9,5x15,5 cm
10312.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft