Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2875919
10301
494
100000
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
3193403
10302
494
19000
Haraszty István (1934-2022): 2 szignált ,,stempli kérvény", nyomat, papír, Haraszty István autográf aláírásával és bélyegzésével, egyiken kis sérüléssel, 19,5 x 10,7 cm 3325138
10303
494
80000
Haraszty Zsófia (1975-): Prizma, 2010. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 40x40 cm. 3330147
10304
494
Hartung Sándor (1962- ): Gábriel. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: XXI./XXXV., 16,5×16,5 cm. Üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal. 3336328
10305
494
50000
Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 41/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 29x28 cm. / Tamás Hencze (1938-2018): Untitled. Serigraphy on paper, signed, numbered: 41/130. From the album 12 Artisti Ungheresi (1982). 2967478
10306
494
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 18×8 cm. 2967675
10307
494
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 19×13 cm. 2967681
10308
494
5500
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 19×13 cm. 2967676
10309
494
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 20×13 cm. 2967485
10310
494
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 20×13,5 cm. 3382640
10311
494
Herczeg István (1949- ): Garabonciás, 1980. Linómetszet, papír, jelzett. 25,5×34 cm 3382843
10312
494
Hermann Lipót (1884-1972): Puttó. Vegyes technika, jelzett, Hermann Lipót autográf köszöntő soraival. 9,5x15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft