Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Paulovits Pál (1892-1975): Augsburg. Rézkarc, papír, jelzett. Törésnyomokkal, feltekerve, 32,5×24,5 cm.
10589.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Paulovits Pál (1892-1975): Sátorozók. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 22x33 cm
10590.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

10591.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10592.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Péter András (Anna Margit festőművész fia): Portré. Akvarell, golyóstoll, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán ceruzarajz. 43x30,5 cm
10593.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×38 cm
10594.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Péter Mária (1904-1990): Zádor Imre, Zádor István festőművész unokaöccsének portréja, 1927. Olaj, karton, jelezve jobbra fent. Üvegezett, sérült fakeretben, 40×30 cm
10595.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

Péterfy László (1936-): Vízparti táj. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült fakeretben. 50×70 cm
10596.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10597.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

Pirk János (1903-1989): Kártyázók. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Képcsanok Vállalat 1965-ben rendezett Pirk János kiállítási meghívóján. 16×22,5 cm
10598.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

10599.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Pleidell János (1915-2007): Fohász, 1961. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Lapszéli apró szakadással. 42x30 cm.
10600.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft