Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3365184
10589
494
Paulovits Pál (1892-1975): Augsburg. Rézkarc, papír, jelzett. Törésnyomokkal, feltekerve, 32,5×24,5 cm. 3364186
10590
494
Paulovits Pál (1892-1975): Sátorozók. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 22x33 cm 3180773
10591
494
Paulovits Pál (1892-1975): Új park Budán. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Fakeretben, 20×29,5 cm. 3049312
10592
494
Pekáry István (1905-1981): Aratásra induló lányok és fiúk. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x9,5 cm 3345210
10593
494
Péter András (Anna Margit festőművész fia): Portré. Akvarell, golyóstoll, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán ceruzarajz. 43x30,5 cm 3215273
10594
494
5500
Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×38 cm 3317985
10595
494
95000
Péter Mária (1904-1990): Zádor Imre, Zádor István festőművész unokaöccsének portréja, 1927. Olaj, karton, jelezve jobbra fent. Üvegezett, sérült fakeretben, 40×30 cm 3365684
10596
494
26000
Péterfy László (1936-): Vízparti táj. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Kissé sérült fakeretben. 50×70 cm 3162924
10597
494
38000
Pethő Attila (-): Melankólia. Olaj, applikáció, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 52×22 cm 3350516
10598
494
3800
Pirk János (1903-1989): Kártyázók. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Képcsanok Vállalat 1965-ben rendezett Pirk János kiállítási meghívóján. 16×22,5 cm 3135910
10599
494
40000
Pituk József (1906-1991): Virágcsendélet almával. Vegyes technika, papír, jjf.: Pituk. 35,5x45,5 cm, keretben, üvegezett, sérült. 3382966
10600
494
Pleidell János (1915-2007): Fohász, 1961. Tus, papír, jelezve jobbra lent. Lapszéli apró szakadással. 42x30 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft