Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3347129
10565
494
4800
Olbert Mariann (1973-): Hommage a Dosztojevszkij. Linómetszet, papír. Jelzett. 21x29,5 cm 3347152
10566
494
Olbert Mariann (1973-): Játék a formával II. Szitanyomat, papír. Jelzett. 15x15 cm 3347151
10567
494
Olbert Mariann (1973-): Játék a formával. Szitanyomat, papír. Jelzett. 14,5x14,5 cm 3324348
10568
494
Olbert Mariann (1973-): Női akt. Akvarell, papír, Jelzett 60x45 cm 2948719
10569
494
Olexa József (1960-): Erdőrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, egyedi nyomat, üvegezett fakeretben, 20×20 cm 3330138
10570
494
32000
Oravecz Viktória (1969-): Színes kavalkád (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 40x50 cm 3330135
10571
494
50000
Oravecz Viktória (1969-): Színes táj (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x95 cm 3326389
10572
494
Őri Rózsa Gyula (?- ): Rábapart öreg emberrel. Olaj, papír, jelzett, papírra kasírozva, utóbbi széle kissé foltos, 43x30 cm 3259969
10573
494
9500
Orosz János (1932-2019): Nyakkendős alak, 1988. Tus, papír, jelzett. 30x21 cm 3363012
10574
494
Orr András (1982-): Kronológiai tanulmány II, 2007. Aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA I/VI számozással. 20x20 cm 3383032
10575
494
Orsós Ferenc (1879-1962): Erdőbelső. Akvarell, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 23×31 cm 3383021
10576
494
Orsós Ferenc (1879-1962): Vízparti táj. Tus, papír, jelzett. 38×51 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft