Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Olbert Mariann (1973-): Hommage a Dosztojevszkij. Linómetszet, papír. Jelzett. 21x29,5 cm
10565.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Olbert Mariann (1973-): Játék a formával II. Szitanyomat, papír. Jelzett. 15x15 cm
10566.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olbert Mariann (1973-): Játék a formával. Szitanyomat, papír. Jelzett. 14,5x14,5 cm
10567.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Olbert Mariann (1973-): Női akt. Akvarell, papír, Jelzett 60x45 cm
10568.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Olexa József (1960-): Erdőrészlet. Rézkarc, papír, jelzett, egyedi nyomat, üvegezett fakeretben, 20×20 cm
10569.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Oravecz Viktória (1969-): Színes kavalkád (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 40x50 cm
10570.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Oravecz Viktória (1969-): Színes táj (cím nélkül). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 70x95 cm
10571.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Őri Rózsa Gyula (?- ): Rábapart öreg emberrel. Olaj, papír, jelzett, papírra kasírozva, utóbbi széle kissé foltos, 43x30 cm
10572.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Orosz János (1932-2019): Nyakkendős alak, 1988. Tus, papír, jelzett. 30x21 cm
10573.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Orr András (1982-): Kronológiai tanulmány II, 2007. Aquatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA I/VI számozással. 20x20 cm
10574.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Orsós Ferenc (1879-1962): Erdőbelső. Akvarell, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 23×31 cm
10575.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Orsós Ferenc (1879-1962): Vízparti táj. Tus, papír, jelzett. 38×51 cm
10576.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft