Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3281558
10709
494
3800
Szalay Pál (1953-2015), össz. 6 db mű: Vázlatok, rajzok. Klf. technikák és hordozók, egy kivételével mind jelzett, 20x15 és 26,5x37 cm közötti méretekben 3219887
10710
494
6500
Szalay Pál (1953-2015): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 41x29 cm 3364288
10711
494
32000
Szántó Piroska (1913-1998): Kecskék, 1970. Kréta, papír. Jelezve jobbra lent. 45x63 cm 3219648
10712
494
Szász Endre (1926-2003) Omár Chajjám- Rézkarc, papír, j.n. 5x5 cm A magyar Grafika és Papíripar Évkönyve naptárában 3382638
10713
494
Szász Endre (1926-2003): Gyerek arckép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 19x44 cm 3362265
10714
494
14000
Szász Endre (1926-2003): Hölgy asztalnál. Szitanyomat, papír, jelzett, 51/100 számozással. Hajtásnyommal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 27,5×38,5 cm 3382803
10715
494
Szász Endre (1926-2003): Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, 15/100 számozással. Üvegezett keretben, 36×51 cm 3382876
10716
494
Szász Endre (1926-2003): Női aktok, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 28×18 cm 3281059
10717
494
800000
Szász Endre (1926-2003): Szürreális női arckép (négy évszak sorozat). Olaj, farostlemez, jelzés nélkül. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x80 cm.
Kikiáltási ár:
800 000 Ft
3369315
10718
494
19000
Szász Endre (1926-2003): Szürrealista férfi. Szitanyomat, papír, jelzett, 43/100 számozással. 47x67 cm 3382699
10719
494
19000
Szász Endre (1926-2003): Szürrealista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/XII számozással. 29,5x42 cm. 3382872
10720
494
Szász Endre (1926-2003): Társalgás, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 28×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft