Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Szalay Pál (1953-2015), össz. 6 db mű: Vázlatok, rajzok. Klf. technikák és hordozók, egy kivételével mind jelzett, 20x15 és 26,5x37 cm közötti méretekben
10709.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

10710.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Szántó Piroska (1913-1998): Kecskék, 1970. Kréta, papír. Jelezve jobbra lent. 45x63 cm
10711.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

10712.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szász Endre (1926-2003): Gyerek arckép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 19x44 cm
10713.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Szász Endre (1926-2003): Hölgy asztalnál. Szitanyomat, papír, jelzett, 51/100 számozással. Hajtásnyommal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 27,5×38,5 cm
10714.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Szász Endre (1926-2003): Hölgy. Szitanyomat, papír, jelzett, 15/100 számozással. Üvegezett keretben, 36×51 cm
10715.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Szász Endre (1926-2003): Női aktok, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 28×18 cm
10716.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Szász Endre (1926-2003): Szürreális női arckép (négy évszak sorozat). Olaj, farostlemez, jelzés nélkül. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x80 cm.
10717.

Kikiáltási ár:
800 000 Ft
2 168,02
2 500,00

Szász Endre (1926-2003): Szürrealista férfi. Szitanyomat, papír, jelzett, 43/100 számozással. 47x67 cm
10718.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Szász Endre (1926-2003): Szürrealista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/XII számozással. 29,5x42 cm.
10719.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Szász Endre (1926-2003): Társalgás, szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 28×18 cm
10720.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft