Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2888598
10685
494
Stefan Grecu (?-?): Tanya. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x20 cm 2888603
10686
494
Stefan Grecu (?-?): Tanya. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x20 cm 2888596
10687
494
Stefan Grecu (?-?): Tavasz. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 10x20 cm 2888587
10688
494
Stefan Grecu (?-?): Virágcsendélet. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 20x10 cm 2888594
10689
494
Stefan Grecu (?-?): Virágcsendélet. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 20x10 cm 3350442
10690
494
4400
Stig E. R. Olson (-): Tengerparti táj. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 17x22 cm. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 3386108
10691
494
4400
Subkégel Gyula (1907-?): Lóportré. Akvarell, selyem. Jelzett. 14x9,5 cm. Üvegezett fakeretben. 2841473
10692
494
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm 2926004
10693
494
14000
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm 3359055
10694
494
Sugár Gábor (1976-): Sáv. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm 3327048
10695
494
Swierkiewicz Róbert (1942-): Balancement, plakát 1999. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 24/45. 100x70 cm 3327090
10696
494
13000
Swierkiewicz Róbert (1942-): Cosili botanico.I. ofszet, papír Jelzett, 59x85 cm Üvegezett keretben sérült üveggel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft