Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Kaszás István Viktor (1928-2015): Táj. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 40x60 cm
10397.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Kaszner Margit (1938-2012): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 59×20 cm
10398.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Kaveczky Zoltán (1897-1965)-Péczely Antal (1891-1944): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, gyűrött. Sérült fakeretben, 21,5×29,5 cm
10399.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kecskeméti Kálmán (1942-): 2002... (olvashatatlan címmel). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/5). 17x26 cm
10400.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kedei Zoltán (1929-2020): Megtermékenyülés. Olaj, vászon. Jelzett 88x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10401.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
230,35
265,63

Keleti Jenő, ifj. (1943-): Kastély. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/10), lap széle sérült és kissé foltos, 27,5×34 cm
10402.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Kerényi Jenő (1908-1975): Női akt. Tus, papír, jelzett. 35×25 cm
10403.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
13

Kézdi Kovács László (1864-1942): Rőzsehordó. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, kisebb felületi sérülésekkel. 32,5×44 cm. Dekoratív fakeretben.
10404.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Kilár István (1935-): Az ember és föld. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Számozott: 12/75. 25×25 cm
10405.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Kiss Ágnes Katinka (1980-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 16,5x14,5 cm
10406.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Kiss Terézia (1928-2016): Dinnye. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5×29 cm, lapszéli néhány apró folttal.
10407.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Kiss Terézia (1928-2016): Lányok virágzó fák közt. Rézkarc, papír, jelzett, 22,5×34 cm, lapszéli néhány kisebb folttal.
10408.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft