Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3351009
10397
494
Kaszás István Viktor (1928-2015): Táj. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 40x60 cm 3326246
10398
494
Kaszner Margit (1938-2012): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 59×20 cm 3313032
10399
494
Kaveczky Zoltán (1897-1965)-Péczely Antal (1891-1944): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, gyűrött. Sérült fakeretben, 21,5×29,5 cm 3237665
10400
494
Kecskeméti Kálmán (1942-): 2002... (olvashatatlan címmel). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (25/5). 17x26 cm 3315395
10401
494
85000
Kedei Zoltán (1929-2020): Megtermékenyülés. Olaj, vászon. Jelzett 88x102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3233358
10402
494
700
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Kastély. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/10), lap széle sérült és kissé foltos, 27,5×34 cm 3383040
10403
494
Kerényi Jenő (1908-1975): Női akt. Tus, papír, jelzett. 35×25 cm 3346673
10404
494
13000
Kézdi Kovács László (1864-1942): Rőzsehordó. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, kisebb felületi sérülésekkel. 32,5×44 cm. Dekoratív fakeretben. 3287709
10405
494
28000
Kilár István (1935-): Az ember és föld. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Számozott: 12/75. 25×25 cm 3202542
10406
494
2200
Kiss Ágnes Katinka (1980-): Gesztusok (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 16,5x14,5 cm 3364172
10407
494
Kiss Terézia (1928-2016): Dinnye. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5×29 cm, lapszéli néhány apró folttal. 3364248
10408
494
Kiss Terézia (1928-2016): Lányok virágzó fák közt. Rézkarc, papír, jelzett, 22,5×34 cm, lapszéli néhány kisebb folttal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft