Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3145809
10421
494
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 19x19 cm 3145790
10422
494
Koppány Frigyes (?-?): Színes oszlopok, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16,5 cm 3224537
10423
494
220000
Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1953 körül. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 291. o. Üvegezett fakeretben. 22×16 cm. / mixed technique and collage on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 291. Framed.
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2906561
10424
494
3200
Korszál Sándor: Lócsutakolók. Olaj, vászon, jelzett 60x95 cm 3365459
10425
494
3200
Kórusz József (1927-2010): Ablak télen. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24,5x34 cm 3276839
10426
494
40000
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Bika, 1995. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent. Plexiüvegezett keretben. 49x39 cm 3228047
10427
494
90000
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Várakozás. Akril, vászon, jelzett. 60x70 cm / acrylic on canvas, signed 3382734
10428
494
cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Enteriőr. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 10,5x15 cm 3382736
10429
494
cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Erdélyi enteriőr. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 12x10 cm 3382751
10430
494
cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Hall-ebédlő a művészházhoz. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 13x16 cm 3382743
10431
494
cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Ház. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 10,5x15 cm 3382723
10432
494
cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Kapurészletek Parajdon. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 15x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft