Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 19x19 cm
10421.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Koppány Frigyes (?-?): Színes oszlopok, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16,5 cm
10422.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1953 körül. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 291. o. Üvegezett fakeretben. 22×16 cm. / mixed technique and collage on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 291. Framed.
10423.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
596,21
687,50

10424.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Kórusz József (1927-2010): Ablak télen. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24,5x34 cm
10425.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Bika, 1995. Színes tus, papír, jelezve jobbra lent. Plexiüvegezett keretben. 49x39 cm
10426.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Várakozás. Akril, vászon, jelzett. 60x70 cm / acrylic on canvas, signed
10427.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Enteriőr. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 10,5x15 cm
10428.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Erdélyi enteriőr. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 12x10 cm
10429.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Hall-ebédlő a művészházhoz. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 13x16 cm
10430.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Ház. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 10,5x15 cm
10431.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910 Kós Károly (1883-1977): Kapurészletek Parajdon. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra kasírozva, 15x10 cm
10432.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft