Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2965990
10133
494
70000
Bene József (1903-1986): Vízhordó erdélyi nő. Akvarell, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 55x41 cm/ watercolour on paper, signed, framed 3135389
10134
494
26000
Bényi László (1909-2004): Bivaly szénás szekérrel. Vegyes technika, papír, jjl.: Bényi. 25,5x23 cm, keretben, üvegezett, hibátlan. 3135905
10135
494
19000
Bényi László (1909-2004): Téli utca. Tempera, akvarell, papír, jjl: Bényi László 55 Bényi László. 22x29 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel. 3378457
10136
494
Benyovszky István (1898-1969): Kétoldalas grafika: Katonák az I. világháborúban / Zongorázó lányok. Ceruza, papír, ,jelzett, 19x26 cm 3378453
10137
494
Benyovszky István (1898-1969): Lovas katona. Tus, papír, paszpartuban ,jelzett, 16x12 cm 3110576
10138
494
13000
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (9/40). Lapméret: 65×50 cm. Lapszéli apró sérüléssel. 3377845
10139
494
Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Szerzetes. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott (50/22). Paszpartuban. Hátoldalán művész címkéjén feliratozott. 30x23 cm 3298006
10140
494
Bessmertniy, Michail (-), feltehetően szovjet/orosz festő: Téli táj, 1967. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x26 cm 3355211
10141
494
Biró Andrea (-): My prison, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/10 (?) számozással, 60x25 cm 2739848
10142
494
Bitó Ildikó (1966-): Szakadás. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: V/V. 25x25 cm. 3142981
10143
494
15000
Blahos Rudolf (1917-1986): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm. 3382649
10144
494
Blahos Rudolf (1917-1986): Esztergom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 24×39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft