Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

10133.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

10134.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

10135.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Benyovszky István (1898-1969): Kétoldalas grafika: Katonák az I. világháborúban / Zongorázó lányok. Ceruza, papír, ,jelzett, 19x26 cm
10136.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Benyovszky István (1898-1969): Lovas katona. Tus, papír, paszpartuban ,jelzett, 16x12 cm
10137.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10138.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Berkics Miklós (1953-), soproni művész: Szerzetes. Ofszet nyomat, papír, jelzett. Számozott (50/22). Paszpartuban. Hátoldalán művész címkéjén feliratozott. 30x23 cm
10139.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Bessmertniy, Michail (-), feltehetően szovjet/orosz festő: Téli táj, 1967. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38x26 cm
10140.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Biró Andrea (-): My prison, 2002. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/10 (?) számozással, 60x25 cm
10141.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10142.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Blahos Rudolf (1917-1986): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben. 50x60 cm.
10143.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Blahos Rudolf (1917-1986): Esztergom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 24×39 cm
10144.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft