Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3315297
10121
494
Barta István (1892-1976): Absztrakt kompozíció 1970. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 27x20 cm 3315287
10122
494
Barta István (1892-1976): Kompozíció 1904. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 16x13 cm 3315292
10123
494
Barta István (1892-1976): Kompozíció. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 21x21 cm 3329735
10124
494
Barta István (1892-1976): Robbanás. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent, fakeretben. 29,5x20,5 cm 3251809
10125
494
15000
Barta Mária (1897-1969): Enteriőr díszes tükörrel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm 3251630
10126
494
30000
Barta Mária (1897-1969): Geometrikus formák. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben. 19x29 cm 3344113
10127
494
28000
Barta Mária (1897-1969): Geometrikus kompozíció. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fakeretben. 30x23,5 cm 3364253
10128
494
3400
Bauer Erzsébet? (1897-1976): Móricz Zsigmond portréja. Rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 39,5x29 cm 3383719
10129
494
Bayer Gábor (XX. sz. vége): Utcarészlet. Olaj, farost. Plexiüvegezett keretben, 50×40 cm 3386085
10130
494
24000
Bazsonyi Arany (1928-2011): Janus Pannonius. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 48x33 cm 3362827
10131
494
Becsey Zsuzsa (1969-): Írókép 5, 1999. Horganylemez nyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. 2/13 számozással. 32x22 cm 3343985
10132
494
14000
Belánszky Ferenc (1941-1993): Váci Dunapart. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 54x74,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft