Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Barta István (1892-1976): Absztrakt kompozíció 1970. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 27x20 cm
10121.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Barta István (1892-1976): Kompozíció 1904. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 16x13 cm
10122.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Barta István (1892-1976): Kompozíció. Akvarell, papír. jelzett, üvegezett keretben 21x21 cm
10123.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Barta István (1892-1976): Robbanás. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent, fakeretben. 29,5x20,5 cm
10124.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Barta Mária (1897-1969): Enteriőr díszes tükörrel. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 40x27,5 cm
10125.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Barta Mária (1897-1969): Geometrikus formák. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben.  19x29 cm
10126.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Barta Mária (1897-1969): Geometrikus kompozíció. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, fakeretben. 30x23,5 cm
10127.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Bauer Erzsébet? (1897-1976): Móricz Zsigmond portréja. Rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 39,5x29 cm
10128.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Bayer Gábor (XX. sz. vége): Utcarészlet. Olaj, farost. Plexiüvegezett keretben, 50×40 cm
10129.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Bazsonyi Arany (1928-2011): Janus Pannonius. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 48x33 cm
10130.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Becsey Zsuzsa (1969-): Írókép 5, 1999. Horganylemez nyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. 2/13 számozással. 32x22 cm
10131.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Belánszky Ferenc (1941-1993): Váci Dunapart. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 54x74,5 cm
10132.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft