Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Frankl Géza (-): Badascsony, 1997. Olaj, fa. Jelzett. Fakeretben. 41x50 cm
10265.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Frederick Omoyama Odorige (1967-), nigériai festő: Tatafo (zenélő sámán). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Egyéni kiállítás. Magyarországi Szociáldemokrata Párt, Dohány u., Bp., 1998. Reprodukálva a kiállítás prospektusában. Fakeretben. 86x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10266.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Friederike ,,Fritzi" Löw (1892-1975): Daphnis és Chloé illusztráció. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 13×9 cm
10267.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Fülöp Tibor (1961-): A magyar géniusz (cím nélkül). Olaj, fa. Jelzett. Kissé laza és sérült fakeretben. 40x30 cm
10268.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Gadányi Ferenc, Patay Mihály, Iván Szilárd, Nagy Lajos: 7 db fametszet, papír, 1930-40 körül. 31x24 cm
10269.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Gádor Emil (1911-1998): Csónak a vízparton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
10270.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet. Kréta, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19,5x28,5 cm.
10271.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Galbavy Gyula (1883 - ): Három testvér, Ausztrália. Olaj, fa, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 31,5x50 cm
10272.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Garay Ákos (1866-1952): Arab város, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17,5×23,5 cm
10273.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gazsy Endre (1924-1982): Fészkek. Olaj, papír, jelzett, keretben 50x30 cm Hátoldaán autográf felirattal
10274.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Gazsy Endre (1924-1982): Tordai hasadék. Olaj, papír, jelzett, keretben 41x20 cm
10275.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Gazsy Endre (1924?1982): Színes utca. Filc, papír, jelzett , keretben 37x27 cm Üveg
10276.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft