Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3361551
10265
494
Frankl Géza (-): Badascsony, 1997. Olaj, fa. Jelzett. Fakeretben. 41x50 cm 3280662
10266
494
70000
Frederick Omoyama Odorige (1967-), nigériai festő: Tatafo (zenélő sámán). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Egyéni kiállítás. Magyarországi Szociáldemokrata Párt, Dohány u., Bp., 1998. Reprodukálva a kiállítás prospektusában. Fakeretben. 86x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3382405
10267
494
3800
Friederike ,,Fritzi" Löw (1892-1975): Daphnis és Chloé illusztráció. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 13×9 cm 3361498
10268
494
14000
Fülöp Tibor (1961-): A magyar géniusz (cím nélkül). Olaj, fa. Jelzett. Kissé laza és sérült fakeretben. 40x30 cm 3367769
10269
494
Gadányi Ferenc, Patay Mihály, Iván Szilárd, Nagy Lajos: 7 db fametszet, papír, 1930-40 körül. 31x24 cm 3169095
10270
494
26000
Gádor Emil (1911-1998): Csónak a vízparton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm 3363197
10271
494
Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet. Kréta, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19,5x28,5 cm. 3178500
10272
494
Galbavy Gyula (1883 - ): Három testvér, Ausztrália. Olaj, fa, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 31,5x50 cm 3385826
10273
494
Garay Ákos (1866-1952): Arab város, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17,5×23,5 cm 3352769
10274
494
Gazsy Endre (1924-1982): Fészkek. Olaj, papír, jelzett, keretben 50x30 cm Hátoldaán autográf felirattal 3352766
10275
494
Gazsy Endre (1924-1982): Tordai hasadék. Olaj, papír, jelzett, keretben 41x20 cm 3352760
10276
494
3200
Gazsy Endre (1924?1982): Színes utca. Filc, papír, jelzett , keretben 37x27 cm Üveg Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft