Festmények és grafikák Tételek száma: 865
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3385809
10409
494
Kiss Zoltán (1965-): Fedésben, 2022. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 9/25, 90x63 cm 3180198
10410
494
Klimó István (1883-1961): Aratás lovasszekérrel. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Kissé sérült. 44,5x62 cm. 3180093
10411
494
7500
Klimó István (1883-1961): Hazafelé. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm 3180199
10412
494
8500
Klimó István (1883-1961): Kertrészlet. Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Lap széle kissé sérült. 51x28 cm. 3308113
10413
494
4200
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Szent család. Rézkarc, papír, jelzett. 8,5×11,5 cm. 3372083
10414
494
28000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Átlós kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzés nélkül, fakeretben, 13x20 cm 3361390
10415
494
Kőmíves István (1949-2007): Bábel III. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII/XV. számozással. 29x39,5 cm 3300709
10416
494
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög c. kötethez). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 11×8 cm 3349489
10417
494
Kondor Lajos (1926-2006): Gavró Lajos (az oroszországi kommunista [bolsevik] párt tagja, az orosz polgárháború résztvevője) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, a lap széle kissé hullámos, 29x20 cm 3347513
10418
494
Kondor Lajos (1926-2006): Liza (női félakt). Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20×18,5 cm 3382947
10419
494
Kopasz Márta (1911-2011): Szeged, 1965. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18x14 cm 3317292
10420
494
120000
Koppány Attila (1947-): "Hommage a Lossonczy Tamás", 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 50x50 cm.
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft