Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Kiss Zoltán (1965-): Fedésben, 2022. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 9/25, 90x63 cm
10409.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Klimó István (1883-1961): Aratás lovasszekérrel. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Kissé sérült. 44,5x62 cm.
10410.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Klimó István (1883-1961): Hazafelé. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
10411.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

Klimó István (1883-1961): Kertrészlet. Pasztell, papír. Jelezve balra lent. Lap széle kissé sérült. 51x28 cm.
10412.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Szent család. Rézkarc, papír, jelzett. 8,5×11,5 cm.
10413.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Kolozsvári Sándor (1956-2012): Átlós kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzés nélkül, fakeretben, 13x20 cm
10414.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Kőmíves István (1949-2007): Bábel III. Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA VIII/XV. számozással. 29x39,5 cm
10415.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Vélez de Guevara: A sánta ördög c. kötethez). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 11×8 cm
10416.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Kondor Lajos (1926-2006): Gavró Lajos (az oroszországi kommunista [bolsevik] párt tagja, az orosz polgárháború résztvevője) portréja. Rézkarc, papír, jelzett, a lap széle kissé hullámos, 29x20 cm
10417.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kondor Lajos (1926-2006): Liza (női félakt). Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 20×18,5 cm
10418.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Kopasz Márta (1911-2011): Szeged, 1965. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 18x14 cm
10419.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Koppány Attila (1947-): "Hommage a Lossonczy Tamás", 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 50x50 cm.
10420.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft